Bambu Lab
317 produktov
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - AMS 2 Pro Feeder Unit
AMS 2 Pro podavač je speciálně navržen pro podporu tisku více barev a materiálů
Na objednávku
44,51 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - Smoke Purifier
Vysoce účinný čistič kouře a vzduchu pro laserové zařízení Bambu Lab
Na objednávku
643,50 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - hotend s tryskou H2D,P2S,H2S,H2D Pro,H2CC
Hotend s tvrzenou tryskou nebo s tryskou z nerezové oceli pro sérii tiskáren Bambu Lab H2D,P2S,H2S,H2D Pro,H2CC
Na objednávku
21,02 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab Sada mazacích olejů (6 x 3g)
Bambu Lab mazací olej se obvykle používá k lubrikaci lineárních vedení, pojezdových kolejnic a ocelových hřídelí.
Na objednávku
7,65 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - Bambu Cool Plate - tisková podložka
Tisková podložka Bambu Lab Cool Plate. Vhodná pro filamenty s nízkou tiskovou teplotou.
Trvale vypredané
32,36 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - vysokoteplotní tisková podložka
Vysokoteplotní tisková podložka Bambu High Temperature Plate ( Smooth PEI ) .
Trvale vypredané
36,41 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - oboustranná texturovaná PEI tisková podložka
Bambu oboustranná texturovaná PEI tisková podložka.
Trvale vypredané
44,51 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - náhradní samolepící podložka pro Bambu Cool Plate
Náhradní samolepící podložka pro Bambu Cool Plate.
Trvale vypredané
12,11 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - náhradní samolepící podložka pro vysokoteplotní tiskovou podložku
Náhradní vysokoteplotní samolepící podložka pro Bambu High Temperature (hladký PEI) .
Trvale vypredané
19,40 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab Filament - Support for PA/PET 0,5 kg
Snadné vyjmutí rukouPerfektní podpůrné rozhraníDoporučeno pro PAHT-CF, PA6-CF, PET-CF, PA-GF atd.Dodává se s vysokoteplotní opakovaně použitelnou cívkouPrůměr: 1,75mm +/- 0,03mmPoužívá se POUZE pro podporyNepoužívá se pouze pro tisk modelůPřed použitím vysušteKompatibilní s AMS
Trvale vypredané
45,66 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab Filament - Support for PLA 0,5 kg
Snadné vyjmutí rukouPerfektní podpůrné rozhraníDoporučeno pro všechny PLADodává se se základní opakovaně použitelnou cívkouPrůměr: 1,75mm +/- 0,03mmPoužívá se POUZE pro podporyNepoužívá se pouze pro tisk modelůPřed použitím vysušteKompatibilní s AMS
Trvale vypredané
42,78 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - náhradní filamentové řezačky 3 ks
Filament lze odříznout, aby se zabránilo ucpání přívodů při použití řady Bambu X1 a P1. Při použití s AMS pomáhá při přepínání více materiálů.
Trvale vypredané
5,63 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab - komorová kamera - řada X1
Komorová kamera je standardně součástí X1-Carbon a jde o volitelný upgrade, který si můžete nainstalovat pro X1. Komorová kamera má tři funkce, kterými jsou vzdálené živé přenosy, detekce špagetových vláken a časosběry.
Trvale vypredané
57,87 €
-
Pridať k Obľúbeným
Oficiálny predajca SK/CZ
Bambu Lab Filament - PLA Dynamic
Změna barvy UVSnadný tisk a vhodný pro začátečníkyHladká povrchová úpravaBiologicky odbouratelnýPrůměr: 1,75mm +/- 0,03mmVhodný pro AMS
Trvale vypredané
34,54 €
-
Pridať k Obľúbeným
Trvale vypredané
45,32 €
