PLA FiberSilk filament mosadzný brass metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA FiberSilk filament mosadzný brass metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA FiberSilk filament mosadzný brass metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g. Tlačová struna s hodvábnym kovovým leskom dostupná v širokej palete farieb.

30 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fiberlogy

Vlákno FiberSilk Metallic je výsledkom spoločného a trvalého úsilia týmu Fiberlogy. Ich cieľom bolo vytvoriť vysoko kvalitný produkt kombinujúci jedinečný vzhľad, vysokú odolnosť a ľahkú tlač.

FiberSilk Metallic spoločnosti Fiberlogy ponúka jedinečnú eleganciu vytvorených výtlačkov. Vyznačujú sa hodvábnym kovovým leskom, ktorý prináša všetky nejmenšie detaily 3D modelu so všetkými jeho ohybami a krivkami. Jeho estetická hodnota je ďalej umocnená bohatou paletou dostupných farieb. Fiberlogy prišla so širokým výberom žiarivých farieb pre každého užívateľa, aby našiel niečo, čo im vyhovuje. Kovová úprava uľahčuje skrytie hraníc medzi vrstvami, čím je celá tlač jednotnejšia a výraznejšia.

Okrem vizuálnej výhody oproti tradičným PLA je FiberSilk Metallic tiež odolnejší. Vďaka vysokej adhézii vrstiev môže brať ťažké zaťaženie bez praskania a potom sa vracia do svojho pôvodného tvaru. Vlákno je ľahké a bezpečné pre tlač. Pre dosiahnutie najlepších efektov FiberSilk Metallic odporúčame nastaviť vysoký prietok počas tlače a znížiť rýchlosť tlače.

Farba: vysoký lesk, mosaz
Váha materiálu: 0,85 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0 - 70°C
Teplota trysky: 210 - 230°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info