PLA FiberSilk filament zlatý metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA FiberSilk filament zlatý metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA FiberSilk filament zlatý metallic 1,75 mm Fiberlogy 850 g. Materiál sa vyznačuje hodvábnym kovovým leskom, ktorý prináša všetky najmenšie detaily 3D modelu so všetkými jeho ohybmi a krivkami. Jeho estetická hodnota je ďalej umocnená bohatou paletou dostupných farieb.

30 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fiberlogy

Vlákno FiberSilk Metallic je výsledkom spoločného a trvalého úsilia týmu Fiberlogy. Ich cieľom bolo vytvoriť vysoko kvalitný produkt kombinujúci jedinečný vzhľad, vysokú odolnosť a ľahkú tlač. 

FiberSilk Metallic od spoločnosti Fiberlogy ponúka jedinečnú eleganciu vytvorených výtlačkov. 

Fiberlogy prišla so širokým výberom žiarivých farieb pre každého užívateľa, aby našiel niečo, čo im vyhovuje. Kovová úprava uľahčuje skrytie hraníc medzi vrstvami, čím je celá tlač jednotnejší a výraznejší.

Okrem vizuálnej výhody oproti tradičným PLA je FiberSilk Metallic tiež odolnejší. Vďaka vysokej adhézii vrstiev môže brať ťažké zaťaženia bez praskania a potom sa vracia do svojho pôvodného tvaru. Vlákno je ľahké a bezpečné pre tlač. Pre dosiahnutie najlepších efektov FiberSilk Metallic odporúčame nastaviť vysoký prietok počas tlače a znížiť rýchlosť tlače.

Farba: zlatá
Váha materiálu: 0,85 kg
Priemer: 1,75 mm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info