PLA Antibacterial so striebrom filament natural 1,75 mm Smartfil 750 g

PLA Antibacterial so striebrom filament natural 1,75 mm Smartfil 750 g

PLA Antibacterial so striebrom filament natural 1,75 mm Smartfil 750 g

31,96 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Smartfil

Smartfil ANTIBACTERIAL je vlákno vyrobené z PLA a nanočastíc striebra, ktoré poskytujú antibakteriálne vlastnosti a zabráňujú šíreniu hrdze, pliesní a všetkých baktérií na povrchu tlačených dielov. Taktiež tento materiál nepodporuje vznik zápachu, zmeny farby, škvrny a poškodenie v dôsledku usadených nečistôt či korózii na 3D modeloch.

Antibakteriálnu účinnosť tohto vlákna bola testovaná a certifikovaná externym laboratóriom podľa normy ISO 22196. Test bol prevedený na dvoch bakteriálnych kmeňoch: Stapylococcus aureus a Escherichia coli. Získané výsledky naznačujú zníženie bakteriálnej aktivity o 99,99% po 24 hodinách.

APLIKÁCIA

Toto vlákno je ideálne pre lekárske aplikácie, pretože odstraňuje bakteriálne znečistenie z protéz, dláh, nástrojov pre chirurgickú prípravu, hračiek pre choré deti atď ... Je sterilizovateľné nasledujúcimi spôsobmi: UCV (UV), ozón, EthOx, bielidlo a dezinfekčné prostriedky .

Aby ste mohli vyrábať kúsky pre každodenné použitie, s ktorými sme normálne v kontakte, napríklad: kľučky dverí, puzdra na mobilné telefóny, držiaky masiek, respirátory atď.

Priemer: 1,75 mm (±0,03)

Pracovná teplota: 200-240°C
Teplota podložky: 0-60°C

Veľkosť balenia: M 750g

Recyklovateľné

Materiálový list

Farba: natural
Váha materiálu: 0,75 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,03 mm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info