METAL filament BRONZEFILL 1,75mm ColorFabb 750g

METAL filament BRONZEFILL 1,75mm ColorFabb 750g

METAL filament BRONZEFILL 1,75mm ColorFabb 750g

54 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: ColorFabb

STEELFILL od značky ColorFabb je 3D tlačová struna PLA s vysokým podielom ocelových častíc (až 80%). Táto tlačová kompozitná struna z kovu a plastu vám umožní úžasnú tlač predmetov, ktoré po zabrúsení a zaleštení dostanú verný vzhľad výrobku z ocele. 

Špecifikácia:

Priemer filamentu: 1,75 mm s toleranciou ± 0,05 mm,
Hmotnosť: 750g
Odporúčaná teplota tlače:190-220°C
Odporúčaná rýchlosť tlače:40-80 mm/s
Odporúčaná teplota dosky:50-60°C (výhrev nie je nevyhnutný, bez výhrevu odporúčame adhéziu podporiť 3Dlakom alebo inými lepidlami)

 

Po tlači začnete leštiť povrch najprv hrubšími brusnými papiermi a pokračujte až po tie najjemnejšie. Pre výdatný lesk možno použiť tiež leštiacu pastu na kov, prípadne brusné kefy.

 

Vďaka značnému podielu kovu má povrch  modelu po vytlačení zo Steelfillu matný takmer ako laserom spekaný povrch. Počas brúsenia a leštenia sa však začnú oceľové častice lesknúť a trblietať, čo dodá výtlačkom veľmi neobvyklý vzhľad. Hmotnosť materiálu je tiež cca trikrát ťažší než u klasického PLA filamentu. 

 

Vhodné pre dekoratívne účely, kde oceníte kovový lesklý vzhľad (sošky, šperky apod. )

Upozornenie pro tisk:

Vďaka vysokému obsahu ocele v materiálu SteelFill je toto vlákno príliš abrazívne pre tlač mosadznou tryskou. Preto sa odporúča tlač s tvrdenými tryskami najlepšie v priemere 0,5 mm a viac.

Farba: bronzová, s kovem
Váha materiálu: 0,75 kg
Priemer: 1,75 mm
Teplota podložky: 50-60°C
Teplota trysky: 195-220°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info