Vzorka FIBER3D ASA filament 1,75 mm 10 m

Vzorka FIBER3D ASA filament 1,75 mm 10 m

ASA materiál s podobnými vlastnosťami ako materiál ABS. Vysoká chemická a tepelná odolnosť, odolnosť voči UV žiareniu. Vlastnosti ASA zaručujú jeho lepšie využitie vo vonkajšom prostredí. Priemer filamentu: 1,75 mm ± 0,02 mm. Balenie obsahuje 10 m struny s priemerom 1,75 mm. Dodávaný v dvoch farbách (biela a čierna). ASA materiál dodávame tiež v 1 kg balení.

Varianty produktov

  • 1,56 € s DPH

  • 1,56 € s DPH

1,56 € s DPH

Kvalitný tlačový materiál značky FIBER3D.

ASA filament pre použitie do 3D tlačiarní s vysokou tepelnou odolnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu. Tento materiál je vhodný pre použitie vo vonkajšom prostredí. ASA Filament ponúka jedinečné vlastnosti, vďaka stálemu priemeru a perfektnej kruhovitosti. Navyše ASA filament neprichádza pri výrobe do styku s vodou a je ihneď vákuovo balený.

Popis materiálu: ASA, Akrylonitril-styrén-akrylát, tento polymér je amorfný a má mechanické vlastnosti podobné ABS plastom. Vlastnosti ASA sú však oveľa lepšie pre vonkajšie použitie. Súčasti vyrobené z materiálu ASA majú dobrú chemickú a tepelnú odolnosť, vysokú rázovú pevnosť, a to aj pri nízkych teplotách. Typické ASA aplikácie sú budovy / stavebníctvo a automobilový priemysel. Teplota spracovania 230 - 260 ° C.

Materiál má skvelú priľnavosť medzi vrstvami. To má za následok veľké zlepšenie odolnosti proti nárazu, pevnosť, trvanlivosť počas tlačového procesu.
Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky pri tlači, odporúčame Vám ponechať 3D tlačiareň v miestnosti, bez kolísania teploty a prúdenia vzduchu. Neodporúčame miestnosť, kde ľudia spia.

Skladovanie: skladujte v suchu. Chráňte pred teplom.

Výpis výhod materiálu:

  • dobrá chemická a tepelná odolnosť
  • vysoká rázová pevnosti aj pri nízkych teplotách
  • vhodné pre vonkajšie použitie

Dodávaný v dvoch farbách (biela a čierna).

10 metrová vzorka (+-1 meter - balené ručne)

Farba: biela, čierna
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info