ASA 275 filament Lion Orange 1,75 mm Spectrum 1 kg

ASA 275 filament Lion Orange 1,75 mm Spectrum 1 kg

ASA 275 filament Lion Orange 1,75 mm Spectrum 1 kg. ASA 275 je materiál odolný voči UV žiareniu a iným poveternostným podmienkam.

28,40 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Spectrum

Filament Spectrum ASA 275 je profesionálny materiál určený pre použitie na stolných 3D tlačiarňach.

 

Zloženie ASA (akrylonitril-styren-akrylát) bolo špeciálne upravené tak, aby bol materiál pružnejší, mal lepšie tokové parametry, lepšiu adhéziu medzi tlačovými vrstvami a dochádzalo u neho k menšiemu zmršťovaniu. Jednou z hlavných výhod úpravy materiálu ASA 275 je úplné zjednodušenie tlačových parametrov, vďaka tomu by sa tento technický materiál mal tlačiť rovnako ľahko ako materiál PLA. Môžete tak tlačiť veľké modely bez rizika deformácie počas chladnutia a to i pomerne vysokou rýchlťou tlače.

 

ASA 275 je materiál odolný voči UV žiareniu a iným poveternostným podmiekam. Je vhodný pre tlač prototypov, funkčných výrobných nástrojov a prvkov, ktoré musia odolať meniacim sa poveternostným podmienkam, ale využijete ho i pre objekty každodennej potreby.

 

S 3D vláknom ASA 275 získa váš 3D model:

  • vynikajúcu odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu
  • tepelný odpor
  • lesk povrchu
  • odolnosť voči UV žiareniiu
  • dokonalé spojenie/laminácia vrstiev
  • možnost tlače na stolných 3D tlačiarňach bez vyhrievanej komory

 

Obal
Vlákno je navinuté na čistej priehľadnej cievke. Každá cievka obsahuje informácie o type materiálu, priemere a odporúčanej teplote tlače. Vlákno je vakuovo balené spoločne so silikagélom pre pohlcovanie vlhkosti. Vo vnútri balenia je tiež priložený návod na použitie. Celý výrobok je balený v originálnom balení firmy Spectrum Filaments.

 

Všeobecné informácie
Farba: Lion Orange
Priemer: 1,75 mm
Rozmerová tolerancia: ± 0,05 mm
Teplota tlače: 200° - 240° C
Vyhrievaná podložka: 40° - 60° C
Čistá hmotnosť: 1000 g


Farba: oranžová
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info