Fillamentum MAGIGOO Pro HT lepiaca tyčinka pre lepšiu priľnavosť materiálu PEEK 50ml

Fillamentum MAGIGOO Pro HT lepiaca tyčinka pre lepšiu priľnavosť materiálu PEEK 50ml

Fillamentum MAGIGOO Pro HT lepiaca tyčinka pre lepšiu priľnavosť materiálu PEEK 50ml

51,60 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Magigoo

MAGIGOO je ľahko použiteľné tekuté "lepidlo" navrhnuté tak, aby vyriešilo Váš problém s priľnavosťou prvej vrstvy, čo je základným problémom v 3D tlači technológiou FDM. Pri zlej priľnavosti sa výtlačok oddelí od samotnej tlačovej platformy. Dobrá adhézia prvej vrstvy je dôležitá, keďže táto vrstva tvorí základ pre celý zvyšok tlače. MAGIGOO bol špeciálne navrhnutý pre univerzálne použitie. Rovnako dobre teda funguje pre PLA, tak i ABS a ďalšie filamenty.

MAGIGOO Pro HT je špeciálne navrhnuté pre vysokoteplotné filamenty ako je PEEK a podobné.

 

Vysokoteplotné vlákna sa všeobecne ukázali ako náročný materiál pre tlač FDM technológiou kvôli ich vyššej náchylnosti k deformácii. Magigoo Pro HT je špecializované riešenie pre FDM tlač strún PEEK a PEKK, ktoré sa aktivuje práve počas vysokých teplôt tlače.

 

MAGIGOO sa ľahko čistí vodou - čo je najbežnejšie a najdostupnejšie rozpúšťadlo. Po každej tlači ho možno vyčistiť pomocou navlhčenej handričky, čím zamedzíte nadbytočnému nahromadeniu produktu MAGIGOO.

 

Adhezívne vlastnosti prípravku MAGIGOO sú navrhnuté tak, aby pridržali model počas tlače a uvoľnily ho po vychladnutí. Počas procesu chladenia budete počuť výrazný praskavý zvuk. To dochadza k odlepeniu výtlačku od podložky a po úplnom vychladnutí možno 3D výtlačky ľahko odstrániť bez použitia nástrojov a nadmernej sily.

 

MAGIGOO pomáha u viachodinových výtlačkov, kde naozaj veľmi záleží na tom, aby nedošlo k deformáciám a problémom s priľnavosťou a Vaša dlhá tlač bola v poriadku dokončená.

 

Vydrží viac než 100 použití. Je rozpustný vo vode a preto sa ľahko čistí.

Návod na použitie:

 

1. Odstránenie tesniacej fólie
Pred prvým použitím je nutné odstrániť koliesko z tesnenia, ktoré bráni vysychaniu a rozliatiu prípravku počas prepravy. Odšraubujte kryt aplikátora a odstráňte tesniacu fóliu. 
2. Aplikácia výrobku
Aplikujte na tlačovú podložku súvislý tenký film, ktorý zaistí priľnavosť výtlačku k podložke. Akonáhle je výrobok aplikovaný, odporúča sa fľašu znova uzavrieť tak, aby vnútorná kvapalina nevyschla, čo by mohlo spôsobiť zanesenie aplikátora.
3. Tlač modelu
Magigoo možno použiť pre 3D tlačiarne s vyhrievanou i nevyhrievanou tlačovou podložkou. 
4. Odobratie modelu z podložky
Pri tlači je spojenie medzi materiálmi veľmi silné, akonáhle dôjde k ochladzeniu na izbovú teplotu, možno výtlačok odobrať bez použitia násilia.
5. Očistenie podložky
Pri nerovnomernom rozprestretí zvyšku prípravku po tlači je vhodné podložku v mieste použitia otrieť vlhkou handričkou. Pre ďalšiu tlač potom môžete naniesť novú vrstvu a nechať ju zaschnúť. 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info