Smartfil SMART STICK prípravok pre lepšiu priľnavosť 100ml

Smartfil SMART STICK prípravok pre lepšiu priľnavosť 100ml

Smart Stick tekutý lepiace prípravok (100 ml) je špeciálne vyvinutý pre tlač polypropylénu. Keďže sa polypropylén vďaka svojmu chemickému zloženiu veľmi zle po

10,40 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Smartfil

Smart Stick tekutý lepiace prípravok (100 ml) je špeciálne vyvinutý pre tlač polypropylénu. Keďže sa polypropylén vďaka svojmu chemickému zloženiu veľmi zle spája s väčšinou existujúcich materiálov, výtlačky z neho nedrží dobre ani na tlačovej podložke. Smart Stick však pôsobí ako jedného úseku medzi materiálom a základňou, a tak zaisťuje potrebnú adhéziu.

Smart Stick nemusíte využiť len pre PP, jedná sa o univerzálnej prípravok. Je kompatibilný s väčšinou existujúcich materiálov na trhu. Využiť ho možno pre ABS, HIPS, PLA, PETG, PP, PA a ďalšie.

Vydrží viac ako 100 použití. Je rozpustný vo vode a preto sa ľahko čistí.

Návod na použitie:

1. Odstránenie tesniace fólie
Pred prvým použitím je nutné odstrániť koliesko z tesnenia, ktoré bránia vysychaniu a rozliatiu prípravku počas prepravy. Odskrutkujte kryt aplikátora a odstráňte tesniace fóliu.
2. Aplikácia výrobku
Aplikujte na tlačovú podložku súvislý tenký film, ktorý zaistí priľnavosť výtlačku k podložke. Akonáhle je výrobok aplikovaný, odporúča sa fľaša znovu uzavrieť tak, aby vnútorná kvapalina nevyschla, čo by spôsobilo zanesenie aplikátora.
3. Tlač modelu
Smart Stick je produkt, ktorý pracuje s tlačiarňami s vyhrievanou aj nevyhrievané tlačovú podložkou. V prípade vyhrievanej podložky je ideálna teplota okolo 70-90 ° C. U výtlačkov, kde je vyžadovaná naozaj vysoká miera adhézie, sa odporúča zvýšiť teplotu tlače na 90-100 ° C pre prvú vrstvu, aby bolo dosiahnuté veľkého priľnutie materiálu k lepidlu. Pre ďalšie vrstvy je potom možné znížiť teplotu na 70 ° C, aby sa zvýšila štrukturálna kapacita lepidla.
4. Zložení model z podložky
Akonáhle je kus vytlačený, je spojenie medzi materiálmi veľmi silné, takže odporúčame umyť vodou, aby sa prípravok zľahčoval a znížila sa tak priľnavosť. Následne odlepte výtlačok obvyklým spôsobom napríklad pomocou špachtle. ​​
5. Očistenie podložky
Často možno pre ďalšie použitie ponechať vrstvu z predchádzajúceho tlače a dosiahnete rovnako dobré výsledky. Akonáhle je však nanesená vrstva porušená, je treba ju obnoviť. V takom prípade povrch podložky umyte horúcou vodou, aby došlo k oslabeniu adhézne vrstvy a potom ju odstráňte pomocou špachtle. Výrobok odporúčame používať na sklenenú alebo odnímateľnou podložku, čím bude proces čistenia ľahšie.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info