Vodou umývateľný resin eWashable

Vodou umývateľný resin eWashable

Vodou umývateľný resin eWashable od výrobcu eSUN. Balenie 0,5kg (čistá hmotnosť resinu) približne 0,57 litra. Ľahko sa čistí, výtlačky môžete čistiť priamo vodou a bez typického zápachu. Vďaka tomuto resinu nemusíte prísť do styku so silnými priemyselnými rozpúšťadlami alebo alkoholom. Nízke riziko podráždenia pokožky. Vhodné do firemných prevádzok.

Varianty produktov

  • 27,96 € s DPH

  • 27,96 € s DPH

  • 27,96 € s DPH

  • 27,96 € s DPH

  • 27,96 € s DPH

  • 27,96 € s DPH

  • 27,96 € s DPH

27,96 € s DPH

【Vodou umývateľný a takmer bez zápachu】 Ľahko sa čistí, výtlačky môžete čistiť priamo vodou a bez typického zápachu. Vďaka tomuto resinu nemusíte prísť do styku so silnými priemyselnými rozpúšťadlami alebo alkoholom. Nízke riziko podráždenia pokožky. Vhodné do firemných prevádzok.

【Vysoká presnosť a nízke zmrštenie】 eFlexible - Flexibilná živica eSUN obsahuje polyurethanakrylátové monomery, ktoré znižujú objemové zmrštenie počas procesu vytvrdzovania, čo zaisťuje vysokú presnosť tlačového modelu s hladkým povrchom.

【Rýchle vytvrdzovanie a skvelá stabilita】 Nízka viskozita a vynikajúca tekutosť uľahčujú ľahké oddelenie vytvrdenej živice od nevytvrdenej. eSUN LCD Resin bol navrhnutý tak, aby znížil čas tlače vďaka svojej vynikajúcej tekutosti. Tiež má táto UV živica dobrú kombináciu pružnosti a húževnatosti, silnú priľnavosť modelu a ľahko sa oddeluje po tvárnení.

【Profesionálna LCD fotocitlivá živica】 Speciálne navrhnutá pre LED svetelný zdroj pre dosiahnutie lepšej kvality tlače. eSUN Flexible Resin je kompatibilný s väčšinou LCD 3D tlačiarní pre rýchle prototypovanie. Ideálny pre puzdrá na telefóny, lékárske modely, hračky a modely obuvi.

【Bezpečné a zabezpečené balenie】 Čistá hmotnosť: 500 g. Hrubá hliníková fľaša úplne chráni pred svetlom. Fľaša je odolná proti úniku plne zabalená do plastového bublinkového vrecka, aby sa zaistilo, že živica zostane na mieste, kam patrí.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info