Testovacia vzorka 3DLAC

Testovacia vzorka 3DLAC

Objevte speciální lak pro 3D tiskárny, bez parfumácie s väčšou priľnavosťou na každý povrch. 3DLAC je teraz dostupný tiež v menšom balení ako vzorka s obsahom 5 ml a 10 ml. Revolučný lak, ktorý zlepšuje úžasný svet 3D tlače. Výhodou je, že pri správne nanesenej prvej vrstve nie je nutné znovu aplikovať pred každou tlačou.

0,76 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: na3D

ŠPECIÁLNY LAK PRE 3D TLAČIARNE S väčšiu priľnavosť BEZ PARFUMÁCIE

Naša firma osobne odskúšala tieto materiály: PLA, PET, ABS, ASA, flexfill, wood a bronze fill, NGEN, XT a XT-CF20.

Objavte špeciálny lak pre 3D tlačiarne, bez parfumácie s väčšou priľnavosťou na každý povrch, 3DLAC.

S jeho pomocou nebudete mať problém tlačiť akýkoľvek materiál. So správne nanesenou vrstvou spreja, nie je problém výtlačok ani zložiť od položky (podmienka je vychladnutie podložky na izbovú teplotu).

3DLAC rieši problém priľnavosti väčšiny materiálov k podložke. Pri ľahkom nastriekaní na podložku je výtlačok upevnený na podložke. Keď tlač skončí, výtlačok hladko odoberiete bez zničenia.

3DLAC bol vyvinutý s poradenstvom chemických laboratórií s viac než 50-ročnou skúsenosťou. Jeho zloženie neobsahuje žiadne pridané aromatické látky (niektorým ľuďom dokonca príjemne vonia) a zdokonaľuje priľnavosť výtlačku k tlačovej podložke.

Revolučný lak, ktorý zlepšuje úžasný svet 3D tlače.

Vzhľadom na charakteristiky nahrádza kapton, lepidlá a ďalšie mnohokrát predražené alternatívy, pre menšie náklady a ľahšie použitie.

Použitie:

Lak nastriekajte na podložku so vzdialenosti 20 cm. Po zahriatí podložky, bude výtlačok prichytený ku sklu. Po dokončení tlače, nechajte podložku vychladnúť a môžete hladko zložiť Váš výtlačok.

Zloženie:

ISOPROPYL, ALKOHOL, MERHYAL, izobután, PROPANE, VP / COPOLYMER, ALCOHOLDENAT. Tento produkt neobsahuje zložky ako PBT / vPvB.

Upozornenie:

Obsah je horľavý!

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info