Plasty Mladeč tlačová struna 1,75mm čierna ABS

Plasty Mladeč tlačová struna 1,75mm čierna ABS

ABS tlačová struna strieborná 1,75 mm PM je materiál určený pre 3D tlač využívajúce FFF / FDM technológiu, ktorý umožňuje kvalitnú tlač aj pri náročných detailoch. Inovovaná výrobné receptúra ​​tlačových strún ABS od Českého výrobcu. Tlačové struny českej značky Filament PM, známe tiež ako "Plasty Mladeč".

23,16 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

Inovovaná výrobná receptúra ​​tlačových strún ABS od Českého výrobcu.

Tlačové struny českej značky Filament PM, známe tiež ako "Plasty Mladeč", patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Struny sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Sú vlákna vyrábané v širokej palete farieb.

ABS tlačová struna strieborná 1,75 mm PM je materiál určený pre 3D tlač využívajúce FFF / FDM technológiu, ktorý u možňuje kvalitnú tlač aj pri náročných detailoch. Použitie je vhodné pre výrobu funkčných vzoriek, prototypov, výrobných nástrojov, ale aj na výrobu vecí pre každodenné použitie. Vhodné pre tlač na tlačiarňach s vyhrievanou podložkou.

Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 90 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4 kg.

Farba: čierna
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info