Filament-PM PLA tlačová struna svietiaca v tme 1,75 mm 0,5kg Filament PM

Filament-PM PLA tlačová struna svietiaca v tme 1,75 mm 0,5kg Filament PM

Keď neviete, čo pod stromček pre Vaše malé ratolesti - vytlačte hračku alebo ozdobu čo v tme svieti! Alebo potrebujete vytlačiť niečo, čo bude nevšedný? V každom prípade je svietiaci PLA pre Vás ten pravý materiál. V tme tento filament septembra príjemnou zelenou farbou. Teraz novo aj v menšom balení - cievka 500 g. PLA je najuniverzálnejším materiálom pre technológiu tlače FDM, vhodným aj pre tlač veľkých predmetov.

22,76 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

Keď neviete, čo pod stromček pre Vaše malé ratolesti - vytlačte hračku alebo ozdobu čo v tme svieti! Alebo potrebujete vytlačiť niečo, čo bude nevšedný?

V každom prípade je svietiaci PLA pre Vás ten pravý materiál. V tme tento filament septembra príjemnou zelenou farbou. Teraz novo aj v menšom balení - cievka 500 g.

Tlačové struny českej značky Filament PM, ktorá spadá pod firmu Plasty Mladeč, patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto struny sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.

PLA je najuniverzálnejším materiálom pre technológiu tlače FDM, vhodným aj pre tlač veľkých predmetov. Je najpoužívanejším materiálom pre 3D tlač bez nutnosti vyhrievať tlačovú podložku. Pre skladovanie odporúčame zabezpečiť suché prostredie. Pri zlom skladovaní vo vlhkom prostredí pohlcuje vlhkosť, čo sa prejavuje ako bublinky na povrchu.

Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 58 mm. < strong> Hmotnosť cievky vrátane obalu 0,7 kg.

Farba: zelená, svieti v tme
Váha materiálu: 0,5 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 0 - 60°C
Teplota trysky: 195 - 210°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info