ASA Extrafill "Green grass" 1,75 mm 3D filament 750g Fillamentum

ASA Extrafill "Green grass" 1,75 mm 3D filament 750g Fillamentum

ASA je veľmi podobný ABS, má však väčšiu tuhosť, rezistentné voči UV žiareniu, nízka hladina žltnutiu, odolnosť voči poveternostným podmienkam. Tlačové struny českej značky Fillamentum patrí medzi materiálmi špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu.

26,80 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fillamentum

Tlačové struny českej značky Fillamentum patrí medzi materiálmi špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Struny značky Fillamentum sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Tlačové filamenty predávané pod obchodnou značkou Fillamentum sú vyrábané v širokej palete farieb podľa farebného vzorkovníka RAL.

ASA je veľmi podobný ABS. Oproti ABS má však väčšiu tuhosť, je rezistentný voči UV žiareniu a vykazuje nízku hladinu žltnutie. Zmrštenie tohto materiálu je podobné ako u ABS. Povrch 3D modelov z ASA má však vďaka vysokému lesku, veľmi odlišný charakter. Prednosťou tohto materiálu je výborná odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Použitie: vhodný pre výrobu prototypov, strojárskych nástrojov i koncových výrobkov pre bežné použitie vrátane využitia pre tlač dielov pre vonkajšie aplikácie. Tlač je ucelený a pevný, vhodný aj na malé detaily, vytlačená objekt je lesklý.

Materiálový list

Farba: zelená
Váha materiálu: 0,75 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info