ASA Extrafill "Natural" 1,75mm 3D filament 750g Fillamentum

ASA Extrafill "Natural" 1,75mm 3D filament 750g Fillamentum

Tlačové struny značky Fillamentum patrí medzi materiálmi špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu

23,16 € s DPH

Dostupnosť: 3-5 dnů

Výrobca: Fillamentum

Tlačové struny značky Fillamentum patrí medzi materiálmi špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Struny značky Fillamentum sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.

ASA je veľmi podobný ABS. Oproti ABS má však väčšiu tuhosť, je rezistentný voči UV žiareniu a vykazuje nízku hladinu žltnutie. Zmrštenie tohto materiálu je podobné ako u ABS. Povrch 3D modelov z ASA má však vďaka vysokému lesku, veľmi odlišný charakter. Prednosťou tohto materiálu je výborná odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Použitie: vhodný pre výrobu prototypov, strojárskych nástrojov i koncových výrobkov pre bežné použitie vrátane využitia pre tlač dielov pre vonkajšie aplikácie. Tlač je ucelený a pevný, vhodný aj na malé detaily, vytlačená objekt je lesklý.

Materiálový list

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info