FIBER3D PA - Nylonový filament 1,75 mm 1kg

FIBER3D PA - Nylonový filament 1,75 mm 1kg

Nylon je veľmi odolný, silný a všestranný materiál pre 3D tlač. Vysoká teplota topenia dovoľuje tlač rôznych technických prvkov. Priemer filamentu: 1,75 mm ± 0,02 mm. Balenie 1 kg - obsahuje cca 390 m struny s priemerom 1,75 mm. Dodávaný vo farbe natural. PA nylon materiál dodávame tiež v 10 m balení pre 3D perá.

23,96 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: FIBER3D

Kvalitný tlačový materiál značky FIBER3D.

PA nylon, je nesmierne silný, odolný a všestranný materiál. Vďaka svojej veľkej trvanlivosti je využívaný v automobilkách.

Popis materiálu: PA, Nylon, je syntetický polymér, termoplast, veľmi odolný materiál, ktorý sa používa na tlač extrémne robustných a ťažkých nákladných dielov. Vyrába sa z uhlia, vody a vzduchu. Vlákna z nylonu PA sú ťažké, majú vysokú pevnosť v ťahu, lesk a pružnosť. Nylon má veľmi zlú priľnavosť k tlačovej podložke. Je flexibilný v tenkých vrstvách, ale s veľmi vysokou adhéziou (priľnutie) medzi vrstvami. Jeho nízky súčiniteľ trenia a vysoká teplota topenia sú vynikajúcou voľbou pre tlač funkčných a technických dielov. Je veľmi hygroskopický, to znamená, že rýchlo absorbuje vodu zo vzduchu. Aby tlač s nylonom bola úspešný, musí byť vlákno suché. Ak suché nie je, vzniknú na materiáli bublinky. Suché nylonové vlákno tlačí hladké predmety s lesklým povrchom. Teplota spracovania nylonu je 230 - 280 ° C.

Skladovanie: skladujte v suchu. Chráňte pred teplom.

Výpis hlavných vlastností:

  • veľmi odolný materiál
  • pre tlač extrémne robustných a ťažkých nákladných dielov

Hmotnosť vr. balenia: 1,36 kg; Vonkajší priemer cievky: 200 mm; Priemer stredového otvoru: 56 mm; Šírka cievky: 64 mm.

Hmotnosť prázdnej cievky cca: tenšia 130 g, hrubšia 144 g, priehľadná 132 g.

Materiál je dodávaný v kartónovej krabici alebo bez krabice, vákuovo zabalený spolu so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Dodávaný vo farbe natural.

Farba: natural
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,02 mm
Teplota trysky: 250 - 270° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info