PLA+ eSun Luminous filament 1,75 mm 1 kg PLA plus

PLA+ eSun Luminous filament 1,75 mm 1 kg PLA plus

PLA+, PLA plus filament - menej krehký, odolnejší, s vylepšenou húževnatosťou. Tlačte omnoho plynulejšie. Žiadne problémy s priľnavosťou k podložke alebo medzi vrstvami. Bez problémov s lámaním struny. Luminous filament svieti v tme.

Varianty produktov

  • 23,96 € s DPH

23,96 € s DPH

【PLA+】 PLA+ je vylepšenou verziou PLA, vysoká pevnosť a lepšia odolnosť sú hlavnými znakmi materiálu.

【PLA+ Luminous】 PLA+ Luminous je filamentom svietiacim v tme.

【Stabilná rozmerová tolerancia】 Minimálna tolerancia a malé zmrštenie - zaisťujú konzistentné podávanie a stabilné výtlačky, žiadne upchávanie, extrémne vysoká úspešnosť tlače, výsledkom sú tlačené súčasti, ktoré majú vynikajúcu povrchovú úpravu a sú veľmi presné. (V závislosti na tlačiarni)

【Bez zauzlenia a upchávania】 Materiál s výbornou kruhovitosťou a veľmi malou toleranciou priemeru, neprekrýva sa ani sa nezamotáva. Ľahko sa taví, nepraská, neobsahuje bubliny. Tlačte plynulo a opakovane bez upchávania trysky alebo extrudéru.

【Materiál šetrný k životnému prostrediu】 Vlákna eSUNsú vyrobené z pôvodných materiálov (nie z recyklátu), biologicky odbúrateľných a ekologických, netoxických a bez zápachu, ŽIADNA možnosť ublíženia uživateľovi alebo životnému prostrediu. Ideálny pre bezpečnú tlač.

【Vakuovo uzavreté obaly】 Čistá hmotnosť materiálu: 1 kg. Filament od spoločnosti eSUN sa dodáva zatavený vo vyvakuovanom vrecku s vysúšadlom, ktorý ho udržiava v suchu a mimo prach a cudzie častice, zabraňuje upchatiu trysiek a poskytuje hladké 3D modely.

  • Priemer struny: 1,75 ± 0,03 mm
  • Dĺžka návinu: 340-350 m
  • Rozmer cievky: Priemer 200 mm - Šírka 64 mm - Stredová diera 52 mm
  • Rozmer balenia: 216 x 202 x 76 mm
  • Váha balenia: 1,48 kg
  • Teplota trysky: 205-225℃
  • Teplota podložky: 60-80℃
  • Výrobca: eSUN
Farba: modrá, svieti v tme
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,03 mm
Teplota podložky: 70 - 90° C
Teplota trysky: 210 - 230° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info