Cleaning eSun filament 1,75 mm 0,1 kg

Cleaning eSun filament 1,75 mm 0,1 kg

Čistiaca struna pomáha udržiavať plynulý chod vašej 3D tlačiarne a zvyšuje životnosť extrudéru. Použitím čistiacej struny pri zmene farby alebo type materiálu zaistíte dokonalé odstránenie zvyškov usadených vnútri tlačovej hlavy. Balenie obsahuje 0,1 kg.

7,96 € s DPH

Dostupnosť: Skladom <10ks

Výrobca: eSun

Čistiaca struna pomáha udržiavať plynulý chod vašej 3D tlačiarne a zvyšuje životnosť extrudéru. Použitím čistiacej struny pri zmene farby alebo type materiálu zaistíte dokonalé odstránenie zvyškov usadených vnútri tlačovej hlavy.

Vlastnosti:

  • bez zápachu, netoxický
  • šetrný k životnému prostrediu
  • veľký teplotný rozsah tlače

Farba: Natural

【Stabilná rozmerová tolerancia】 Minimálna tolerancia a malé zmrštenie - zaisťujú konzistentné podávanie a stabilné výtlačky, žiadne upchávanie, extrémne vysoká úspešnosť tlače, výsledkom sú tlačené súčasti, ktoré majú vynikajúcu povrchovú úpravu a sú veľmi presné. (V závislosti na tlačiarni)

【Bez zauzlenia a upchávania】 Materiál s výbornou kruhovitosťou a veľmi malou toleranciou priemeru, neprekrýva sa ani sa nezamotáva. Ľahko sa taví, nepraská, neobsahuje bubliny. Tlačte plynulo a opakovane bez upchávania trysky alebo extrudéru.

【Materiál šetrný k životnému prostrediu】 Vlákna eSUN sú vyrobené z pôvodných materiálov (nie z recyklátu), biologicky odbúrateľných a ekologických, netoxických a bez zápachu, ŽIADNA možnosť ublíženia užívateľovi alebo životnému prostrediu. Ideálny pre bezpečnú tlač.

Farba: natural
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,03 mm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info