Fillamentum MAGIGOO lepiaca tyčinka pre lepšiu priľnavosť 50ml

Fillamentum MAGIGOO lepiaca tyčinka pre lepšiu priľnavosť 50ml

Fillamentum MAGIGOO lepiaca tyčinka pre lepšiu priľnavosť 50ml

18,80 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Magigoo

MAGIGOO je ľahko použiteľné tekuté "lepidlo" navrhnuté tak, aby vyriešilo Váš problém s priľnavosťou prvej vrstvy, čo je základným problémom v 3D tlače technológií FDM. Pri zlej priľnavosti sa tlač oddelí od samotnej tlačovej platformy. Dobrá adhézia prvej vrstvy je dôležitá, pretože táto vrstva tvorí základ pre celý zvyšok tlače. MAGIGOO bol špeciálne navrhnutý pre univerzálne použitie. Rovnako dobre teda funguje pre PLA, tak i ABS a ďalšie filamenty.

MAGIGOO sa ľahko čistí vodou - čo je najbežnejší a najdostupnejší rozpúšťadlo. Po každom tlače ho možno vyčistiť pomocou navlhčenej handričky, čím zamedzíte nadbytočnému nahromadenie produktu MAGIGOO.

Adhezívna vlastnosti prípravku MAGIGOO sú navrhnuté tak, aby pridŕžali model počas tlače a uvoľnili ho po vychladnutí. Počas procesu chladenia počujete výrazný praskavý zvuk ako u ABS, tak u PLA. To Dochádza k odlepenie výtlačku od podložky a po úplnom vychladnutí možno 3D výtlačky ľahko odstrániť bez použitia nástrojov a nadmernej sily.

MAGIGOO pomáha v boji proti deformáciám - čo je tiež často opakujúci sa problém U ABS a ASA materiálu. Túto výhodu iste oceníte, a to najmä pri viachodinové tlači. V takom prípade naozaj veľmi záleží na tom, aby nedošlo k deformáciám a problémom s priľnavosťou a Váš dlhý tlač bol v poriadku dokončený.


Vydrží viac ako 100 použití. Je rozpustný vo vode a preto sa ľahko čistí.

Návod na použitie:

1. Odstránenie tesniace fólie
Pred prvým použitím je nutné odstrániť koliesko z tesnenia, ktoré bránia vysychaniu a rozliatiu prípravku počas prepravy. Odskrutkujte kryt aplikátora a odstráňte tesniace fóliu.
2. Aplikácia výrobku
Aplikujte na tlačovú podložku súvislý tenký film, ktorý zaistí priľnavosť výtlačku k podložke. Akonáhle je výrobok aplikovaný, odporúča sa fľaša znovu uzavrieť tak, aby vnútorná kvapalina nevyschla, čo by mohlo spôsobiť zanesenie aplikátora.
3. Tlač modelu
Magigoo možno použiť pre 3D tlačiarne s vyhrievanou aj nevyhrievané tlačovú podložkou.
4. Zložení modelu z podložky
Pri tlači je spojenie medzi materiálmi veľmi silné, akonáhle dôjde k ochladeniu na izbovú teplotu, možno tlač zložiť bez použitia násilia.
5. Očistenie podložky
Pri nerovnomernom rozprestretie zvyšku prípravku po tlači je vhodné podložku v mieste použitia utrieť vlhkou handričkou. Pre ďalšie tlač potom môžete naniesť novú vrstvu a nechať ju zaschnúť.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info