Adhezívny tekutý prípravok pre 3D tlač Devil Design 110ml

Adhezívny tekutý prípravok pre 3D tlač Devil Design 110ml

Adhezívny tekutý prípravok pre 3D tlač Devil Design 110ml

9,20 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Devil Design

Tekuté lepidlo na tlačové podložky (110 ml). Jedná sa o prípravok pre lepšiu priľnavosť povrchu v závislosti na teplote - adhezivita rastie so zvyšovaním teploty podložky. Po dokončení tlače, potom čo vychladne podložka, možno model opäť ľahko sňať z tlačovej podložky. Jedná sa o kvapalný prostriedok. Neobsahuje teda žiadny plyn a je šetrný k životnému prostrediu. Počas tlače nezapácha, naopak má príjemnú vanilkovú vôňu.

Produkt je rozpustný vo vode a ľahko sa čistí. Zvýšenie adhézie je odskúšané pre materiály: PLA, PLA-ST, ABS, ABS +, ABS-T, HIPS, ASA, TPU, PET-G.

Návod na použitie:
1. Vyčistite tlačovú plochu tlačiarne. Uistite sa, že na tlačovej podložke je teplota nižšia ako 50 ° C!
2. Adhezívnu tyčinku Devil Design niekoľko sekúnd pretrepte, potom ho naneste na (nevyhriatu) tlačovú podložku. Po odskrutkovaní viečka nájdete hubku - aplikátor, ktorým docielite veľmi presné nanášanie len tam, kde naozaj potrebujete.
3. Počkajte cca 2 minúty, než povrch úplne uschne, až potom vyhrejte podložku na požadovanú teplotu. Teplotu voľte podľa zvoleného typu filamentu. Orientovať sa môžete podľa odporúčaných pracovných teplôt tekutého lepidla Devil Design viď tabuľka nižšie.
Ak je podložka vyhriata, môžete začať tlačiť.
4. Po tlači 3D objektu počkajte, než sa tlačová podložka ochladí. Model by mal ísť po tlači po vychladnutí ľahšie sňať z podložky.

Odporúčaná teplota podložky podľa typu materiálu:

ABS, ABS+ 90°C - 100°C
ASA 90°C - 100°C
HIPS 90°C - 100°C
PLA 50°C - 60°C
PET-G 70°C - 80°C
TPU 20°C - 80°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info