PLA filament 1,75 mm modrý svietiaci v tme Devil Design 1 kg

PLA filament 1,75 mm modrý svietiaci v tme Devil Design 1 kg

PLA filament 1,75 mm modrý svietiaci v tme Devil Design 1 kg

35,96 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Devil Design

Tlačová struna poľského výrobcu Devil Design je ponúkaná v širokej palete farieb a teraz novo ako modrá svietiaca v tme. Vytlačte si hračky pre deti, alebo iba zaujímavé kúsky pre Váš interiér a nechajte sa uniesť svetelnými efektami. Výtlačky z tohto luminiscenčného filamentu je potrebné nasvietiť prírodným alebo umelým svetlom a potom po určitú dobu žiaria modrou farbou. 

PLA tlačová struna 1,75 mm modrá Devil Design je najuniverzálnejším materiálom pre technológiu tlače FDM, vhodným i pre tlač veľkých predmetov. Vedľa ABS je najpoužívanejším materiálom pre 3D tlač metódou extrúzie termoplastu. PLA je materiál pružný, tvrdý a odolný, rovnako ako iné plasty. Avšak je nutné zabezpečiť suché prostredie pre skladovanie.  Pri nesprávnom skladovaní vo vlhkom prostredí pohlcuje vlhkosť.

Tlačová struna je vakuovo zabalená spolu s pohlcovačom vlhkosti a umiestnená v kartónovej krabici. V každom balení je vložený štítok s informáciou o odporúčanom nastavení tlačových teplôt.

Vonkajší priemer 200mm, vnútorný otvor 52mm, šírka 70mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4kg. 
Výrobca garantuje hrúbku tlačovej struny +/-0,05 mm.


Technický list

Farba: modrá
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info