Vzorka FIBER3D PC - Polykarbonátové vlákno 1,75 mm 10 m

Vzorka FIBER3D PC - Polykarbonátové vlákno 1,75 mm 10 m

Polykarbonát ponúka tuhosť a vyššiu teplotnú odolnosť. Zaujímavé sú tiež svetlo rozptyľujúce vlastnosti. Vysoko odolný materiál voči nárazom. Zachovanie ohybnosti i za studena. Balenie obsahuje 10 m struny s priemerom 1,75 mm. Dodávaný vo farbe transparent. PC materiál dodávame tiež v 1 kg balení.

1,56 € s DPH

Dostupnosť: Skladom <10ks

Výrobca: FIBER3D

Kvalitný tlačový materiál značky FIBER3D.

PC materiál pre tlač na 3D tlačiarňach sa radí medzi termoplasty. Svoje uplatnenie nájde v podstate kdekoľvek, najmä ho možno odporučiť pre technické aplikácie v elektrotechnike a automobilovom priemysle.

Popis materiálu: PC, Polykarbonát, je najtvrdším plastom používaným pre 3D tlač. Má veľmi dobrú odolnosť voči nárazom a dobrú tepelnú odolnosť. Výhodou tohto materiálu je zachovanie ohybnosti aj za studena. Nevýhodou je vyšší bod topenia materiálu. Najväčšie použitia nájdeme pre tlač transparentných prototypov. PC sa veľmi často sa používa v spojení s materiálom ABS, prípadne býva jeho alternatívou, a to predovšetkým vďaka podobným vlastnostiam, ktoré PC ponúka. Spolu s materiálom nylon a ASA patrí k najhoršie tlačiteľným materiálom zo všetkých dostupných. Teplota spracovania 250 - 280 ° C.

Produkt, ktorý pomocou polykrabonátu vytlačíte, sa vyznačuje vysokou odolnosťou (veľká tvrdosť, odolnosť voči teplote až 150 ° C, oderu), ale aj malou hmotnosťou.

Skladovanie: uchovávajte v suchu. Chráňte pred teplom.

Hlavné výhody materiálu PC:

  • tuhosť, vysoká teplotná odolnosť

Dostupný vo farbe transparent.

10 metrová vzorka (+-1 meter - balené ručne)

Farba: transparentná
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 240 - 260° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info