ASA 275 vlákno leva oranžová 1,75 mm spektrum 1 kg

ASA 275 vlákno leva oranžová 1,75 mm spektrum 1 kg. ASA 275 je UV -rezistentný materiál a ďalšie poveternostné podmienky. Čítajte viac

Skladom <10ks

29,58 €

vlákno spektrum ASA 275 je profesionálny materiál určený na použitie v tabuľke 3D tlačiarní.

ASA kompozícia (akrylonitril-akrylát) sa špeciálne upravil tak, aby bol materiál flexibilnejší, mal lepšie parametre toku, lepšie adhéziu medzi tlačovými vrstvami a bolo menej zmenšené. Jednou z hlavných výhod materiálu ASA 275 je zjednodušenie parametrov tlače, vďaka ktorým by tento technický materiál spôsobil, že tento technický materiál je rovnako ľahko ako materiál PLA. Môžete tlačiť veľké modely bez rizika deformácie počas chladenia, a to aj pri relatívne vysokej rýchlosti tlače.

ASA 275 je odolný voči UV žiareniu a iným poveternostným podmienkam. Je vhodný na tlač prototypov, funkčných výrobných nástrojov a prvkov, ktoré musia odolávať meniacim sa poveternostným podmienkam, ale tiež ich použije pre každodenné objekty.

s 3D vlákno ASA 275 získa váš 3D model:>

  • Vynikajúci vonkajší odpor
  • tepelný odpor
  • povrchový lesk
  • UV odpor
  • Perfektné laminácie pripojenia/vrstvy
  • Možnosť tlače na tabuľke 3D tlačiarne bez vyhrievanej komory

cover
Každá cievka obsahuje informácie o type materiálu, priemeru a odporúčané teplotou tlače. Vlákno je vákuovo zabalené spolu so silikagélom pre vlhkosť. Vo vnútri balíka je tiež zahrnutý pokyny na použitie. Celý produkt je zabalený do pôvodného balíka vlákien spektra.

> ral:
Priemer: 1,75 mm
Dimenzionálna tolerancia: ± 0,05 mm
Teplota tlače: 200 ° - 240 ° C
Vyhrievaná podložka: 40 ° - 60 ° C
Čistá hmotnosť: 1000 g