3D pero Maker Factory UN-400B SE

3D pero Maker Factory UN-400B SE

3D pero Maker Factory UN-400B SE

55,96 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Kompletná výbava
Toto 3D pero ponúka všetko, čo potrebujete na vyjadrenie svojej kreativity. Okrem sortimentu materiálov pre tlač je súčasťou dodávky aj praktický držiak pera.

3D tlač v kompaktnom formáte
Rovnako ako väčšina 3D tlačiarní pracuje toto 3D pero na princípe tzv. modelovania nanášaním taveniny (Fused Deposition Modeling - FDM). V rámci tejto metódy sa plastové vlákno vnútri pera taví a následne ho jemne dávkuje pomocou trysky. Na vzduchu potom plast rýchlo tuhne, čo umožňuje kresliť nielen dvojrozmerne, ale aj trojrozmerne.

Ergonomický dizajn
Ergonomický tvar pera umožňuje ľahké kreslenie za ideálnych podmienok. Na vytváranie trojrozmerných modelov podľa vlastnej fantázie nepotrebujete žiadne predchádzajúce znalosti. Zároveň sa 3D pero ovláda rovnako ľahko ako klasická prepisovačka.

Nastaviteľná rýchlosť
Vďaka 8 rýchlostným stupňom možno s perom kresliť presne a stabilne.

Podpora PLA a ABS vlákien
Pero podporuje vlákna PLA, ABS a PCL s priemerom 1,75 mm. Nechajte sa uniesť svojou kreativitou a pustite sa do diela. Potrebné vlákna sú už súčasťou dodávky.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info