INNOVATEFIL Nylon PA / CF filament čierny 1,75 mm 500 g

INNOVATEFIL Nylon PA / CF filament čierny 1,75 mm 500 g

INNOVATEFIL Nylon PA / CF filament čierny 1,75 mm 500 g

72 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Innovatefil

odolnosťou, ktorá si zachováva svoje výborné vlastnosti aj pri vysokých teplotách. Kombinácia polyamidových (nylonových) a uhlíkových vlákien umožňuje tlač veľkých objektov bez deformácií.

Hlavnou prednosťou tohto filamentu je bezpochyby schopnosť odolávať dlhodobo teplotám okolo 150 ° C. Tiež disponuje veľkou priľnavosťou medzi vrstvami, čo dáva tlačenému kusu veľkú odolnosť a nedochádza tak k deformáciám ani u tlači dielu väčších rozmerov.

Špecifikácia:
- Priemer: 1,75 mm (± 0,03)
- Pracovná teplota: 240 - 260 ° C
- teplota podložky: väčší než 60 ° C
- Rýchlosť tlače: 30 - 50 mm / s

Teplotná odolnosť:
Maximálna pracovná teplota - dlhodobá expozícia: 150 ° C
Maximálna teplota - krátkodobá expozície: 180 ° C

Veľkosti balenia: M 500g
Recyklovateľné

TIPY A ODPORÚČANIA PRE TLAČ :  • OCHRANA PROTI VLHKOSTI   Innovatefil® PA FC sa dodáva vo vákuovom obale čo zaisťuje dokonalú ochranu proti vlhkosti. Pred uzatvorením do obalu je vlákno podrobené najprísnejšie kontrole kvality odvlhčením surového materiálu, kedy je zaistená vlhkosť nižšia ako 0,02%.

   Po vybalení doporučujeme uchovávať ho v suchom a tmavom prostředí.Jinak môže materiál absorbovať až 0,5% vzdušnej vlhkosti, ktorá sa následne bude vyparovať pri extrúzii, čo spôsobí zlú povrchovú úpravu.

   Pre zachovanie optimálnych tlačových podmienok sa doporučuje materiál pred použitím vo vlákne 3D tlačiarne vysušiť. Mnoho tlačových zariadení už tieto systémy sušenia obsahuje.    • ODPORÚČANIE PRE TLAČ filamentov s karbónovými VLÁKNAMI     Uhlíkové vlákna činí tlačovú strunu veľmi abrazívne, takže je nutné použiť kalené oceľové trysky alebo iné tvrdené varianty, čo zabráni ich predčasnému opotrebovaniu.

     Odporúčame použiť trysky minimálne o priemere 0,6 mm a výšku tlačovej vrstvy nastaviť na 0,2mm alebo väčšie. Nedodržanie týchto odporúčaní by mohlo spôsobiť upchatie trysky.      • UDRŽUJTE Extruderu V DOBROM STAVE       Akonáhle je tlač dokončený, je vhodné trysku vyčistiť. Ak tlačíte z viac rôznych typov materiálu, je vhodné zvážiť výmenu trysky pre každý materiál, aby nedošlo k jeho premiešaniu.

       Pre čistenie extrudéra odporúčame použiť čistiaci strunu Smartfil CLEAN .

Farba: čierna
Váha materiálu: 0,5 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,03 mm
Teplota podložky: 60 - 100° C
Teplota trysky: 240 - 260° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info