ASA filament jasne oranžový 1,75 mm Devil Design 1 kg

ASA filament jasne oranžový 1,75 mm Devil Design 1 kg

ASA filament jasne oranžový 1,75 mm Devil Design 1 kg

25 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Devil Design

Prinášame vám novinku od poľského výrobcu Devil Design. Žiarivá oranžová 3D struna ASA svojimi prednosťami pripomína ABS, ale navyše je vhodná pre použitie v exteriéri.

Výnimočné mechanické a tepelné vlastnosti, spolu s vynikajúcou stabilitou voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, predurčujú tento materiál pre vonkajšie aplikácie. Oproti ABS má tiež väčšiu tuhosť, dobre odoláva chemickým látkam a jeho povrch je viac lesklý a takmer nežltne. Problém mu nerobia ani povrchové úpravy ako brúsenie, frézovanie, farbenie atp.

Pre svoje jedinečné vlastnosti je materiál ASA často využívaný v automobilovom priemysle, kde musí komponenty odolávať dlhodobo vysokej záťaži, slnečnému svitu a častým výkyvom teplôt.

Tlačové vlákno z tohto materiálu je teda vhodné aj pre náročných užívateľov FDM tlačiarní. Možno ho, okrem iného, ​​odporučiť pre 3D tlač funkčných prototypov, strojárskych nástrojov i koncových výrobkov.

Nie je vhodný pre medicínsky aplikácie.

Odporúčané nastavenia:

ASA od Devil Design tlačte na 230 - 240 ° C s podložkou vyhrievanou na 90-100 ° C.

Cievka s tlačovou strunou je vákuovo zabalená spolu s pohlcovačom vlhkosti a umiestnená v kartónovej krabici. V každom balení je vložený štítok s informáciou o odporúčanom nastavení tlačových teplôt.

Vonkajší priemer 200mm, vnútorné otvor 52mm, šírka 70mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4kg.

Výrobca garantuje hrúbku tlačovej struny +/- 0,05 mm.

Upozornenie k farbe - táto farba nie je v škále farieb zobrazujúci sa na monitore počítača, jedná sa o farbu svetle fosforové oranžovú. Je to studenšie odtieň, nie je toľko do žlta ako na foto.

Farba: oranžová
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 100°C
Teplota trysky: 230 - 240°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info