PLA filament Refill sivý 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA filament Refill sivý 1,75mm Fiberlogy 850g

REFILL od Fiberlogy je novinka na našom trhu - jedná sa o ekologické riešenie, teda o tlačovú strunu bez cievky. Pre tlač na 3D tlačiarňach použite opakovane použ

17,12 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fiberlogy

REFILL od Fiberlogy je novinka na našom trhu - jedná sa o ekologické riešenie, teda o tlačovú strunu bez cievky. Pre tlač na 3D tlačiarňach použite opakovane použiteľnú cievku MASTERSPOOL, ktorú si môže môžete sami vytlačiť pomocou bezplatného projektu RichRap z tohto odkazu . Použitím EASY PLA Refill ušetríte a zároveň znižujete dopad na životné prostredie!

Materiál EASY PLA Refill je rovnaký ako klasické EASY PLA, čo je jeden z najčastejšie používaných tlačových materiálov. Ako už je zrejmé zo samotného názvu ide o veľmi ľahko vytlačiteľnej filament, medzi ktorého vlastnosti patrí dobrá odolnosť a spracovateľnosť, čo Vám umožní tlač veľmi presných a komplikovaných prvkov. .

EASY PLA môžete použiť napríklad pre vytváranie funkčných prototypov, gadgetov, hračiek a dekorácií. Jednoduchosť tlače by mala uspokojiť hobby tlačiarov i profesionálov.

Hmotnosť struny: 0,85 kg
Teplota tlače: 200 ° C - 220 ° C
Teplota podložky: 50 ° C - 70 ° C (vyhrievanie nie je nutné pre špeciálne typy podložiek alebo pri použití prostriedkov zvyšujúce priľnavosť podložky; ako je lepidlo, Kapton páska a 3Dlac a ďalšie ..)
Tolerancia priemeru: +/- 0,02 mm
Tolerancia kruhovitosti: + 0,01 mm

Farba: sivá
Váha materiálu: 0,85 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0-70°C
Teplota trysky: 200-220°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info