BVOH filament 1,75 mm biely Verbatim 0,5 kg

BVOH filament 1,75 mm biely Verbatim 0,5 kg

Táto 3D struna BVOH VERBATIM v bielej farbe vám vďaka rýchlej dobe tavenie zaručuje bezkonkurenčnú rýchlosť pri tlači modelov s podporami oproti bežne používaným filamentům PVA / PVOH súčasnosti.

79,96 € s DPH

Dostupnosť: Skladom <10ks

Výrobca: Verbatim

BVOH čiže Butenediol vinyl alcohol copolymer je materiál pre jednoduchú tlač so spoľahlivými vlastnosťami extrúzie, rýchlou dobou tavenie a vynikajúce štruktúrou vrstiev. Dizajnérom tak umožňuje realizáciu 3D modelov ďaleko rýchlejšie a presnejšie.

BVOH od VERBATIM je využívaný ako podporný materiál špeciálne pre tvarovo zložité diely tlačenej FDM technológií. 3D tlač je optimalizovaný v kombinácii s materiálmi Verbatim ABS, PLA, a PET, ale možno ho samozrejme použiť s filamenty akejkoľvek značky. Tento materiál je senzitívny na svetlo a UV žiarenie.

BVOH jerozpustný vo vode a k likvidácii tohto materiálu je potrebná voda minimálne 20-násobné hmotnosti (tj. Minimálne 20 ml vody na 1 g BVOH) pri maximálnej hmotnosti 2 kg BVOH za deň. Pri vyššej dennej spotrebe BVOH bude potrebné profesionálne ekologická úprava tekutého odpadu.

Každá cievka je dodávaná vo vákuovom balení s vysúšacím vreckom pre zachovanie svojich tlačových vlastností. Pre otvorenie doporučujeme skladovať opäť v suchom prostredí.

Hmotnosť cievky vrátane obalu je 0,75 kg.

Farba: biela
Váha materiálu: 0,5 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,07 mm
Teplota podložky: 50 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info