MoldLay voskový (Wax-alike) filament 1,75mm 750g

MoldLay voskový (Wax-alike) filament 1,75mm 750g

Materiál MoldLay je plastová tlačová struna s vlastnosťami vosku. Bola navrhnutá špeciálne pre výrobu foriem. Pri izbovej teplote je materiál veľmi tuhý a pevný.

70,80 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Materiál MoldLay je plastová tlačová struna s vlastnosťami vosku. Bola navrhnutá špeciálne pre výrobu foriem. Pri izbovej teplote je materiál veľmi tuhý a pevný, pri zahriatí na 270 ° C vďaka špeciálne vybraným olejovým parafínům skvapalní (s ľahkou viskozitou oleja). Tlačí sa takmer ako PLA, ale pri nižšej teplote (odporúčame hotend 180 ° C, podložka 40 ° C). Veľkosť trysky odporúčame kvôli hladkosti povrchu 0,2 - 0,3 mm.

MOLDLAY Špecifikácie a vlastnosti :

- takmer nulová deformácia
- možno tlačiť bez vyhrievané podložky (odporúčame však zahriať podložku na 40 ° C)
- tlačí sa pri teplotách 170 ° - 180 ° C
- skvapalní pri ošetrení v rúre pri teplote cca 270 ° C

3D tlačový materiál MoldLay je ideálny pre tých, ktorí si chcú vytlačiť vlastné formy. To možno dostáhnout dvoma spôsobmi. Buď si môžete vytlačiť negatív objektu a následne naplniť živicou, alebo vytlačiť daný objekt a potom odlievať formu, ako je zobrazené v tomto videu:

https: // www .youtube.com / watch? time_continue = 84 & amp; v = 3RdwKWXnbrM

Filament MoldLay nie je rozpustný v lemonelu (možno použiť HIPS ako podpora), dá sa lepiť bežným sekundovým lepidlom. Nedá sa vyhladiť acetónom, možno však brúsiť. Dá sa vyhladiť aj ohrevom, môže však dôjsť k deformácii. Je tvrdší ako väčšina voskov, ale môže byť rezaný nožom.

Vyrobené v Nemecku.

Farba: sivá
Váha materiálu: 0,75 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota trysky: 170 - 185°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info