INNOVATEFIL PEEK filament natural 1,75 mm 400 g

INNOVATEFIL PEEK filament natural 1,75 mm 400 g

style = "text-align: justify;"> SMARTFIL INNOVATEFIL PEEK:

340 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Innovatefil

SMARTFIL INNOVATEFIL PEEK:

PEEK (PolyEtherEtherKetone) udržiava svoje mechanické vlastnosti až do 250 ° C a je odolný voči širokému spektru chemikálií. Vďaka tomu je tento vysoko špecializovaný polymér ideálny pre náročné prevádzkové prostredie. PEEK sa bežne používa v automobilovom a leteckom priemysle na výrobu rúr, tesnenia, ložísk a konzol. Tlačová struna má pevnosť v ťahu 98 MPa, ohybový modul 3,8 GPa a pevnosť v rázu (Notched Izod) 8 kJ / m 2 . Hodnoty mechanických vlastností tlačených dielov sa líšia v závislosti od tvaru, štruktúry a výplni. Časti môžu byť po tlači žíhané.

Charakteristika:

- pri zachovaní svojich mechanických vlastností znáša trvale teploty až do 250 ° C!
- je odolný proti väčšine chemikálií (s výnimkou kyseliny sírovej a silne oxidovaných médií)
- má veľmi dobrú odolnosť voči UV žiareniu
- k taveniu materiálu dochádza pri 343 ° C.
- tvrdosť podľa Shore 84,5 D

- Priemer: 1,75 mm (± 0,03)

- Pracovná teplota: 400 ° C
- Teplota komory: & gt; 120 ° C

Pred nákupom tohto vysokoteplotného polymérového filamentu sa prosím uistite sa, že Vaše zariadenie umožňuje tieto teploty tlače !

Odporúčanie pre tlač:

PEEK je vysokoteplotné termoplast vhodný pre náročné aplikácie a ako taký je náročnejšie ho tlačiť. Teplota tlače je 400 ° C, spolu s teplotou tlačovej podložky 120 ° C. Tlač v uzavretom boxe nie je nutný, ale pre dosiahnutie minimalizácia deformácií a ochranu pred prievanom tlač odporúčame uzavrieť. Kvôli tlače pri vysokých teplotách je dôležitý starostlivo vyrovnaný bed a dodržanie správou vzdialenosti trysky k podložke a to 300-400 mikrónov s výškou prvej tlačovej vrstvy 300 mikrónov. Pri správnom nastavení zabránite upchatiu trysiek alebo tavenie konštrukcie. Pre tlač PEEK sa všeobecne používa plošina, pretože je ľahšie ju odstrániť z lôžka, než časť s plochým dnom. Vlákno by malo byť skladované v prostredí bez vlhkosti, pretože vlhkosť môže vážne ovplyvniť kvalitu tlače. Pokiaľ dôjde k bublinám pri tlači, je úroveň vlhkosti 3D filamentu príliš vysoká. Vysúšanie vykonajte pri teplote 150 ° C po dobu 3-4 hodín. Pre zlepšenie vlastností materiálu, môžete PEEK po vytlačení žíhať obvyklým spôsobom.

Veľkosti balenia: S 400g

Recyklovateľné. Môže prísť do styku s potravinami.

Farba: natural
Váha materiálu: 0,4 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,03 mm
Teplota podložky: 120°C
Teplota trysky: 400±30°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info