FIBER3D PLA termo oranžový biely filament 1,75 mm 1 kg

FIBER3D PLA termo oranžový biely filament 1,75 mm 1 kg

PLA filament termo oranžový biely je špeciálnym materiálom PLA, ktorý reaguje za zmenu vonkajšej teploty zmenou farby. Ide o ekologický materiál, ktorý je vyrábaný z kukuričného škrobu, je šetrný k životnému prostrediu, netoxický a bezpečný. Priemer filamentu: 1,75 mm ± 0,02 mm. Balenie 1 kg - obsahuje cca 390 m struny s priemerom 1,75 mm. Materiál PLA termo dodávame tiež v 10 m balení pre 3D perá.

23,96 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: FIBER3D

Kvalitný tlačový materiál značky FIBER3D.

PLA filament termo oranžový biely (thermo orange white) je špeciálnym filamentom, ktorý reaguje na okolitú teplotu zmenou farby tzn., že pri normálnej prevádzkovej teplote je oranžový, pri vyšších teplotách je takmer biely. Ako klasické PLA je veľmi pevným materiálom, biologicky odbúrateľným, ktorý pri tlači nevylučuje chemický zápach.

Popis materiálu: PLA, Polylactic acid, kyselina polymléčná je bioplast vyrábaný z kukuričného škrobu s rovnakými vlastnosťami ako plasty vyrábané z ropy. Oproti klasickému materiálu PLA sú jeho vlastnosti doplnené o zvýšenú teplotnú citlivosť. Pri zmene teploty reaguje zmenou farby - z oranžovej na bielu. Túto vlastnosť možno využiť všade tam, kde potrebujete kontrolovať, či nedochádza k prehrievaniu súčiastok a iných komponentov. Teplota spracovania PLA je 190 - 220 ° C.

Skladovanie: skladujte v suchu. Chráňte pred teplom.

Hlavné výhody materiálu:

  • pri zmene teploty reaguje zmenou farby
  • malé zmršťovanie pri chladnutí - nie je nevyhnutná vyhrievaná podložka alebo komora
  • dobrá kvalita výtlačkov aj pri tlači na vysokej rýchlosti
  • rozpustné v hydroxide sodnom
  • biologicky odbúrateľný materiál

Hmotnosť vr. balenia: 1,36 kg; Vonkajší priemer cievky: 200 mm; Priemer stredového otvoru: 56 mm; Šírka cievky: 64 mm.

Materiál je dodávaný v kartónovej krabici alebo bez krabice, vákuovo zabalený spolu so silikagélom , ktorý pohlcuje vlhkosť.

Farba: oranžová, biela
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info