3DLAC - sprej pre lepšiu priľnavosť výtlačkov k podložke

3DLAC - sprej pre lepšiu priľnavosť výtlačkov k podložke

ŠPECIÁLNE LAK PRE 3D TLAČIARNE PRE ZVÄČŠENIE PŘILNAVOSTISprej 400 ml. Vystačí na viac ako 600 nástrekov podložky (Výhoda je že pri správne nanesenej prvej vrstve nie je nutné znovu aplikovať pred každým tlačou). V prípade nespokojnosti ponúkame vrátenie peňazí do 30tich dní.

11,96 € s DPH

Dostupnosť: Na cestě
Doručíme dňa: 7.1.2020

Výrobca: na3D

ŠPECIÁLNE LAK PRE 3D TLAČIARNE S väčšiu priľnavosť BEZ PARFUMACE

Naša firma osobne odskúšala tieto materiály: PLA, PET, ABS, ASA, flexfill, wood a bronze fill, NGEN, XT a XT-CF20.

Objavte špeciálny lak pre 3D tlačiarne, bez parfumace s väčšou priľnavosťou na každý povrch, 3DLAC.

S jeho pomocou nebudete mať problém tlačiť akýkoľvek materiál. So správne nanesenú vrstvou spreje, nie je problém výtlačok ani zložiť od položky (podmienka je vychladnutí podložky na izbovú teplotu).

3DLAC rieši problém priľnavosti väčšiny materiálov k podložke. Pri ľahkom nastriekaná na podložku je výtlačok upevnený na podložke. Keď tlač skončí, výtlačok hladko odoberiete bez zničenia.

3DLAC bol vyvinutý s poradenstvom chemické laboratóriá s viac než 50-ročnou skúsenosťou. Jeho zloženie neobsahuje žiadne pridané aromatické látky (niektorým ľuďom dokonca príjemne vonia) a zdokonaľuje priľnavosť výtlačku k tlačovej podložke.

Revolučný lak, ktorý zlepšuje úžasný svet 3D tlače.

Vzhľadom na charakteristiky nahrádza Kapton, lepidlá a ďalšie mnohokrát predražené alternatívy, pre menšie náklady a ľahšie použitie.

Použitie:

Lak nastriekajte na podložku sa vzdialenosti 20 cm. Po zahriatí podložky, výtlačok bude prichytený ku sklu. Po dokončení tlače, nechajte podložku vychladnúť a môžete hladko zložiť Váš výtlačok.

Zloženie:

ISOPROPYL, ALKOHOL, MERHYAL, izobután, PROPANE, VP / COPOLYMER, ALCOHOLDENAT. Tento produkt neobsahuje zložky ako PBT / vPvB.

Upozornenie:

Nádoba je pod tlakom a jej obsah je horľavý!

Alternatívne produkty

  • 3DLAC Plus

    Dostupnosť: Skladem

    11,16 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info