Filament-PM PET-G tlačová struna biela 2,85 mm 1 kg Filament PM

Filament-PM PET-G tlačová struna biela 2,85 mm 1 kg Filament PM

Filament-PM PET-G tlačová struna biela 2,85 mm 1 kg Filament PM

23,96 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

PET-G tlačová struna biela v priemere 2,85 mm je vhodná pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. Tlač z tohto materiálu je ľahký a výsledný výtlačok je lesklý s príjemným farebným zafarbením.

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známe tiež pod označením Plasty Mladeč) patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezpróblemovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto filamenty sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomné vysúšacie vrecko, ktoré zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.  K dispozícii sú v širokej škále farieb.

Jedná sa o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálov viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým i nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 90 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4 kg.

Odporúčané nastavenie tlače od našich zákazníkov:

PETG Plasty Mladeč na odmastenej podložke PEI drží skvelo, nie je potrebné použitie žáianeho adheziva. U sklenených podložiek (zrkadla) je odporúčané lepidlo alebo lepiaca páska (maliarska papierová) pre lepšie uchytenie výtlačku, výborně funguje i 3DLAC. Teplota podložky 75 °C, teplota trysky 230-235 °C . Rýchlosť tlače 40mm/s.

Farba: biela
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 2,85 mm - 3 mm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info