PLA tlačová struna Extrafill sky blue 2,85mm 750g Fillamentum

PLA tlačová struna Extrafill sky blue 2,85mm 750g Fillamentum

PLA tlačová struna Extrafill sky blue 2,85mm 750g Fillamentum

20,72 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fillamentum

Fillamentum PLA Extrafill je materiál pre FFF (tiež známy ako FDM) technológia 3D tlače vyrobený v Česku. Výhodou tohto materiálu je jednoduché použitie pre 3D tlačiarne. Materiál umožňuje vysokú kvalitu tlače, aj pri náročných detailoch. PLA vlákno je vyrobené z prírodných surovín a je ľahko biologicky odbúrateľný zložením. Fillamentum zaručuje vysokú presnosť rozmerov filamentu v tolerancii +/- 0,05 mm, ktorá je pod prísnou kontrolou v priebehu výroby.

Materiálový list

Tento materiál je certifikovaný pre styk s potravinami (prehlásenie o zhode je k dispozícii na vyžiadanie).

Upozornenie: Prehlásenie o zhode deklarujúce bezpečnosť kontaktu s potravinami sa týká filamentu pred jeho spracovaním 3D tlačou. Pre stanovenie, že Váš výrobok spĺňa požiadavky pre styk s potravinami, musí byť otestovaný finálny výtlačok. Testovanie prebieha podľa smernice za určitých podmienok použitia (napr. teplota, doba styku, typ potraviny). Designom alebo spracovaním môže byť zapríčineno, že nebude smernici vyhovovať, čo je odpovednosťou Vás ako 3D tlačiara, ktorý s materiálom manipuloval.

Farba: modrá
Váha materiálu: 0,75 kg
Priemer: 2,85 mm – 3 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: bez výhřevu, doporučeno 40°C
Teplota trysky: 195 - 210°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info