PLA filament Vertigo Chocolade 1,75mm 750g Fillamentum

PLA filament Vertigo Chocolade 1,75mm 750g Fillamentum

PLA filament Vertigo Chocolade 1,75mm 750g Fillamentum

27,20 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fillamentum

PLA vertigo galaxy je 3D tlačovým materiálom českého výrobcu firmy Parzlich, ktorý ho dodáva pod svetovo známou značkou Fillamentum (novinkou od 9/2017).

Táto 3D struna sa vyznačuje ľahkou tlačiteľnosťou a vysokým leskom vďaka pridaným trblietkam a odleskami pri nasvietení. Materiál je vhodný pre FFF (tiež známý ako FDM) technologiu 3D tlače a je vyrobený v Česku. Výhodou tohto materiálu je ľahké použitie pre 3D tlačiarne. Materiál umožňuje vysokú kvalitu tlače, i pri náročných detailoch. PLA vlákno je vyrobené z prírodných surovín a je ľahko biologicky odbúrateľný zložením.

Fillamentum zaručuje vysokú presnosť rozmeru filamentu v tolerancii +/- 0,05 mm, ktorá je pod prísnou kontrolou v priebehu výroby.

Materiálový list

Tento materiál je certifikovaný pre styk s potravinami (prehlásenie o zhode je k dispozícii na vyžiadanie).

Upozornenie: Prehlásenie o zhode deklarujúce bezpečnosť kontaktu s potravinami sa týká filamentu pred jeho spracovaním 3D tlačou. Pre stanovenie, že Váš výrobok spĺňa požiadavky pre styk s potravinami, musí byť otestovaný finálny výtlačok. Testovanie prebieha podľa smernice za určitých podmienok použitia (napr. teplota, doba styku, typ potraviny). Designom alebo spracovaním môže byť zapríčineno, že nebude smernici vyhovovať, čo je odpovednosťou Vás ako 3D tlačiara, ktorý s materiálom manipuloval.

Farba: hnedá
Váha materiálu: 0,75 kg
Priemer: 1,75 mm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info