Vzorka FIBER3D SPLA filament 1,75 mm 10 m

Vzorka FIBER3D SPLA filament 1,75 mm 10 m

SPLA filament je novým typom klasického PLA filamentu vyvinutým spoločnosti FIBER3D. Priemer filamentu: 1,75 mm ± 0,02 mm. Balenie obsahuje 10 m struny s priemerom 1,75 mm. Dodávaný v širokej škále farieb. SPLA je vyrábaný z mixu granulátov rôznych výrobcov na dosiahnutie optimálnych tlačových vlastností so zameraním na vysokú kvalitu strún a za čo najpriaznivejšiu cenu.

Varianty produktov

  • 1,52 € s DPH

1,52 € s DPH

Kvalitný tlačový materiál značky FIBER3D zaručujúce bezproblémovú tlač.

SPLA filament pre použitie do 3D tlačiarní je veľmi pevný a pri tlači nevylučuje chemický zápach. jedná sa o e biologicky odbúrateľný materiál, pretože je vyrobený z obnoviteľných prírodných zdrojov. Z tohto materiálu možno ľahšie tlačiť veľké súčiastky.

Popis materiálu: PLA, Polylactic acid, kyselina polymléčná je bioplast vyrábaný z kukuričného škrobu s rovnakými vlastnosti ako plasty vyrábané z ropy. Tento plast je oveľa šetrnejší k prírode, ako napr. ABS. Rozpustné pomocou tetrahydrofurenu, prípadné dlhodobé vystavenie acetónu môže spôsobiť naleptaniu povrchu. Nie je nijako zdravotne závadný a je rozložiteľný v prírode riadeným kompostovaním. V porovnaní s ABS je pevnosti materiálu vyššia, materiál je lepšie vytlačiteľnej, jediná nevýhoda je nižšia teplotná odolnosť. PLA je možné aktívne chladiť pri tlači, nepotrebuje vyhrievanú podložku. Teplota spracovania PLA je 210 - 230 ° C.

Skladovanie: odporúčame zabezpečiť suché prostredie. Pri zlom skladovaní vo vlhkom prostredí pohlcuje vlhkosť, čo sa prejavuje pri tlači ako bublinky na povrchu. Chráňte pred teplom.

Hlavné výhody materiálu SPLA:

  • malé zmršťovanie pri chladnutí - nie je nevyhnutná vyhrievaná podložka alebo komora
  • dobrá kvalita výtlačkov aj pri tlači na vysokej rýchlosti
  • biologicky odbúrateľný materiál

Dodávaný v niekoľkých farbách.

10 metrová vzorka (+-1 meter - balené ručne)

Farba: transparentná, fialová, oranžová, žltá, zelená, červená, biela, čierna, sivá, prírodná
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 210 - 230° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info