ABS Extrafill "Traffic black" 1,75mm 2,5 kg Fillamentum

ABS Extrafill "Traffic black" 1,75mm 2,5 kg Fillamentum

ABS Extrafill "Traffic black" 1,75mm 2,5 kg Fillamentum

57,16 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fillamentum

Tlačové struny českej značky Fillamentum patrí medzi materiálmi špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Struny značky Fillamentum sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Tlačové filamenty predávané pod obchodnou značkou Fillamentum sú vyrábané v širokej palete farieb podľa farebného vzorkovníka RAL.

Fillamentum ABS Extrafill je materiál pre FFF / FDM technológiu 3D tlače, ktorý u možňuje vysokú kvalitu tlače aj pri náročných detailoch. Vhodné pre výrobu funkčných vzoriek, prototypov, výrobných nástrojov, ale aj na výrobu vecí pre každodenné použitie.


< a title = "Datasheet" rel = "noopener noreferrer" href = "https://www.materialpro3d.cz/user/documents/upload/datasheet_abs_extrafill.pdf" target = "_ blank"> Materiálový list

Farba: čierna
Váha materiálu: 2,5 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 80 -100°C
Teplota trysky: 220 -240°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info