PLA FiberSilk filament tyrkysový metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA FiberSilk filament tyrkysový metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA FiberSilk filament tyrkysový metallic 1,75mm Fiberlogy 850g

30 € s DPH

Dostupnosť: Skladom <10ks

Výrobca: Fiberlogy

Vlákno FIBERSILK METALLIC je výsledkom spoločného a trvalého úsilia tímu Fiberlogy. Ich cieľom bolo vytvoriť vysoko kvalitný produkt kombinujúci jedinečný vzhľad, vysokú odolnosť a jednoduchú tlač. FIBERSILK METALLIC spoločnosti Fiberlogy ponúka jedinečnú eleganciu vytvorených výtlačkov. Vyznačujú sa hodvábnym kovovým leskom, ktorý prináša všetky najmenšie detaily 3D modelu so všetkými jeho ohyby a krivkami. Jeho estetická hodnota ďalej umocnená bohatou paletou dostupných farieb. Fiberlogie prišla so širokým výberom žiarivých farieb pre každého užívateľa, aby našiel niečo, čo im vyhovuje. Kovová úprava uľahčuje skrytie hraníc medzi vrstvami, čím je celý tlač jednotnejší a výraznejšie.

Okrem vizuálnej výhody oproti tradičným PLA je FIBERSILK METALLIC tiež odolnejšie. Vďaka vysokej adhéziu vrstiev môže brať ťažká zaťaženie bez praskania a potom sa vracia do svojho pôvodného tvaru. Vlákno je jednoduché a bezpečné pre tlač. Pre dosiahnutie najlepších efektov FIBERSILK METALLIC odporúčame nastaviť vysoký prietok počas tlače a znížiť rýchlosť tlače.

Farba: modrá, vysoký lesk
Váha materiálu: 0,85 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,02 mm
Teplota podložky: 0 - 70°C
Teplota trysky: 210 - 230°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info