PLA filament Refill vertigo 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA filament Refill vertigo 1,75mm Fiberlogy 850g

PLA filament Refill vertigo 1,75mm Fiberlogy 850g

19,40 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fiberlogy

REFILL od Fiberlogy je novinka na našom trhu - jedná sa o ekologické riešenie, teda o tlačovú strunu bez cievky. Pre tlač na 3D tlačiarňach použite opakovane použiteľnú cievku MASTERSPOOL, ktorú si môže môžete sami vytlačiť pomocou bezplatného projektu RichRap z tohto odkazu . Použitím EASY PLA Refill ušetríte a zároveň znižujete dopad na životné prostredie!

Materiál EASY PLA Refill je rovnaký ako klasické EASY PLA, čo je jeden z najčastejšie používaných tlačových materiálov. Ako už je zrejmé zo samotného názvu ide o veľmi ľahko vytlačiteľnej filament, medzi ktorého vlastnosti patrí dobrá odolnosť a spracovateľnosť, čo Vám umožní tlač veľmi presných a komplikovaných prvkov. .

EASY PLA môžete použiť napríklad pre vytváranie funkčných prototypov, gadgetov, hračiek a dekorácií. Jednoduchosť tlače by mala uspokojiť hobby tlačiarov i profesionálov.

Hmotnosť struny: 0,85 kg
Teplota tlače: 200 ° C - 220 ° C
Teplota podložky: 50 ° C - 70 ° C (vyhrievanie nie je nutné pre špeciálne typy podložiek alebo pri použití prostriedkov zvyšujúce priľnavosť podložky; ako je lepidlo, Kapton páska a 3Dlac a ďalšie ..)
Tolerancia priemeru: +/- 0,02 mm
Tolerancia kruhovitosti: + 0,01 mm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info