PEIJet 1010 natur špeciálne tlačové struna 1,75mm 0,5 kg Filament-PM extra odolná

PEIJet 1010 natur špeciálne tlačové struna 1,75mm 0,5 kg Filament-PM extra odolná

PEIJet 1010 natur špeciálne tlačové struna 1,75mm 0,5 kg Filament-PM extra odolná

107,12 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

Základom tohto materiálu sú polyetherimidová vlákna Ultem 1010, ktorá nachádza využitie v najrôznejších odvetviach od elektroniky a energetického priemyslu cez Automotiv až po medicínu.

Vyniká množstvom excelentných vlastností, je vysoko teplotne odolný (je schopný zniesť viac ako 200 ° C) a stály, obsahuje samozhášavé prvky a disponuje certifikáciami UL94 a 5VA. Je extrémne pevný, húževnatý a odolný voči okolitým vplyvom.

Prosím, postupujte podľa nižšie uvedených odporúčaní a predpísaných teplôt (viď technický list popr. Parametre produktu), iné zaobchádzanie môže mať za následok okrem nevydareného tlače tiež poškodenie samotného materiálu, tlačiarne či jej súčastí. < / p>

PEIJet 1010 je materiál pre pokročilých tlačiarov a skôr industriálnej tlačiarne so špecifickými možnosťami nastavenia tlače. Vyžaduje tiež dodržiavanie postupov pri manipulácii aj uchovávanie.

Je extrémne náchylný na vlhkosť a už po 10 minútach absorbuje časť vody zo vzduchu, ktorá môže následne ovplyvniť pevnosť výtlačku. Pred každým použitím je teda nutné materiál vysušiť najlepšie v 120 ° C. Ak je materiál riadne vysušený, môže sa výsledný objekt pevnostne rovnať napríklad hliníkovému dielu.

Pre tlač je nevyhnutné na podložku aplikovať špeciálne lepidlo, pre perfektné prvú vrstvu odporúčame lepidlo aplikovať v troch vrstvách.

Je tiež nutné použiť tlačiareň s uzavretou komorou vyhriatu minimálne na 70 ° C.

Po dokončení tlače sa materiál pri postupnom chladnutia komory zmršťuje a kvôli svojej pevnosti je schopný roztrhnúť podložku, myslite preto na čo najrýchlejší premiestnenie výtlačku preč.

Farba: natural
Váha materiálu: 0,5 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 120 - 150°C
Teplota trysky: 350 - 370°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info