ASA Extrafill "Traffic white" 1,75 mm 3D filament 2500g Fillamentum

ASA Extrafill "Traffic white" 1,75 mm 3D filament 2500g Fillamentum

ASA Extrafill "Traffic white" 1,75 mm 3D filament 2500g Fillamentum

68,64 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fillamentum

Tlačové struny značky Fillamentum patrí medzi materiálmi špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Rovnaký značky Fillamentum sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. & Nbsp; & nbsp;

ASA je veľmi podobný ABS. Oproti ABS má však väčšiu tuhosť, je rezistentný voči UV žiareniu a vykazuje nízku hladinu žltnutie. Zmrštenie toho to materiálu je podobné ako u & nbsp; ABS. Povrch 3D modelov z ASA má však vďaka & nbsp; vysokému lesku, veľmi odlišný charakter. Prednosťou tohto materiálu je výborná odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Použitie: & nbsp; vhodný & nbsp; pre výrobu prototypov, strojárskych nástrojov i koncových výrobkov pre bežné použitie vrátane využitia pre tlač dielov pre vonkajšie aplikácie. & nbsp; Tlač je ucelený a pevný, vhodný aj na malé detaily, vytlačená objekt je lesklý.

Materiálový & nbsp; list

Farba: biela
Váha materiálu: 2,5 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info