UV Resin pevný Photocentric červený 1 kg pre DLP tlačiarne

UV Resin pevný Photocentric červený 1 kg pre DLP tlačiarne

UV Resin pevný Photocentric červený 1 kg pre DLP tlačiarne

67,84 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Photocentric

Pevný - tvrdosť 65ShD

Pevný resin značky Photocentric je vhodný na pevné objekty, ktoré sa pod väčšou silou majú mierne pružne deformovať. Výtlačky z tohto typu materiálu možno trochu ohýbať a mierne preťahovať pri stlačení, ale pritom si zachovávajú dobrú pevnosť v strihu s obmedzenou dĺžkou predĺženia.


Vlnová dĺžka pre vytvrdnutí na DLP tlačiarni 385 nm
na požiadanie je možné objednať aj živicu potlačiteľnú na laserovej 3D tlačiarni, kde dochádza k vytvrdnutí živice pri vlnovej dĺžke 405 nm.


Pevná UV živice Photocentric sa vyrába vo farbách: červená, priesvitná, sivá a biela.


Ďalšia z ponuky UV živíc od Photocentric :


 • Tvrdý
  Tvrdý resin značky Photocentric je ideálny pre výrobu predmetov, kedy je žiaduce veľmi tvrdý výtlačok, ktorý sa nedeformuje ani pri väčšom silovom zaťažení. Tento typ UV živice má mierne zmrštenia (2%). Vytvrdenie prebieha rýchlo. Výtlačky vykazujú veľmi dobrú pevnosť v ťahu, vysokú teplotu mäknutia podľa Vicata a nemajú takmer žiadne predĺženie
  Tvrdosť: 77 SHD
 • Flexi
  Výtlačky z flexibilného polyméru sú stále tvrdé ale flexibilné. Výtlačok môžete ľahko ohnúť alebo stlačiť a behom chvíľky sa vráti do pôvodnej podoby. Nízka pevnosť v ťahu, a vyššie predĺženie sú typické pre Flexi polymér.
  Tvrdosť: 85 ShA
 • Odlévatelný
  Odlévatelný fotopolymér je špeciálne navrhnutý tak, aby vytváral vysokokvalitnú formy. Pri vypálenie nezanecháva takmer žiadny popol. Pri vypaľovaní je so vzrastajúcou teplotou resin splyňovanie, aby sa zabránilo nárastu tlaku pri odlievaní. Zostane suchý veľmi detailné povrch ideálny pre vašu formu.
  Tvrdosť: 75 SHD
 • Húževnatý
  Výrobky sú tuhé, ale vykazujú dobrú pružnosť, pevnosť, dobré vlastnosti v ťahu a v strihu, malé zmrštenie. Po stlačení sa vráti do pôvodnej polohy.
  Tvrdosť: 80 SHD
 • Vysokopevnostné
  Výtlačky vykazujú vysokú pevnosť v ťahu, nízke predĺženie a malé zmrštenie. Objekty sa nebudú ohýbať.
  Tvrdosť: 60 SHD
  < / ul>


Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info