UV Resin vysokopevnostné Photocentric biely 1 kg pre Photocentric HR2

UV Resin vysokopevnostné Photocentric biely 1 kg pre Photocentric HR2

UV Resin vysokopevnostné Photocentric biely 1 kg pre Photocentric HR2

78,50 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Photocentric

Vysokopevná - tvrdosť & nbsp; 94 SHD
Výtlačky z vysokopevnostnej živice sú tvrdé a vykazujú vysokú pevnosť v ťahu, nízke predĺženie a malé zmrštenie. Objekty nemožno ľahko ohýbať ani stlačiť.

Vlnová dĺžka pre vytvrdnutí na DLP tlačiarni: 385 nm.
na vyžiadanie možné tiež objednať aj živicu potlačiteľnú na laserovej 3D tlačiarni, kde dochádza k vytvrdnutí živice pri vlnovej dĺžke 405 nm. & nbsp;


Vysokopevností & nbsp; UV živice Photocentric je vyrábaná iba v < em> bielej farbe . & nbsp; & nbsp;

Balené v 1 kg fľašiach s nekvapkajúcim uzáverom.
Kompletný prehľad UV živíc od Photocentric:


 • Tvrdý
  tvrdý resin & nbsp; značky Photocentric & nbsp; je ideálny pre výrobu predmetov, kedy je žiaduce veľmi tvrdý výtlačok, ktorý sa nedeform uje ani pri väčšom silovom zaťažení. & nbsp; Tento typ UV živice & nbsp; má mierne zmrštenia (2%). Vytvrdenie prebieha rýchlo. Výtlačky vykazujú veľmi dobrú pevnosť v ťahu, vysokú teplotu mäknutia podľa Vicata a nemajú takmer žiadne predĺženie
  Tvrdosť: & nbsp; 77 SHD
 • Flexible
  Výtlačky z tohto fotopolyméru sú stále tvrdé, ale zároveň flexibilný. Výtlačok môžete ľahko ohnúť alebo stlačiť a behom chvíľky sa vráti do pôvodnej podoby. Viac tento efekt vynikne u tenkostenných objektov. Nízka pevnosť v strihu a väčšej ťažnosť (max 60%) sú typické pre tento flexi polymér.
  Tvrdosť: & nbsp ; 85 ShA


 • Odlévatelný
  Odlévatelný fotopolymér je špeciálne navrhnutý tak, aby vytváral vysoko kvalitné formy. Po vypálení nezanecháva takmer žiadny popol. Pri vypaľovaní je so vzrastajúcou teplotou resin splyňovanie, aby sa zabránilo nárastu tlaku pri odlievaní. Zostane len suchý a veľmi detailné povrch ideálny pre vašu formu.
  Tvrdosť: 75 SHD


 • Húževnatý
  Výrobky z húževnatého UV resinu nájdu uplatnenie tam, kde vyžadujete zároveň silu a flexibilitu. Modely vykazujú veľmi dobrú pružnosť a pevnosť a tiež dobré vlastnosti v ťahu a v strihu. Dochádza u nich len k malému zmrštenie. Výtlačky o & nbsp; väčšej hrúbke sú tuhé, po zatlačení sa tlačený model vráti do pôvodného tvaru.
  Tvrdosť: & nbsp; 60 SHD


 • Vysokopevnostné
  Výtlačky z vysokopevnostnej živice sú tvrdé a vykazujú vysokú pevnosť v ťahu , nízke predĺženie a malé zmrštenie. Objekty nemožno ľahko ohýbať ani stlačiť.
  Tvrdosť: & nbsp; 94 SHD


  & nbsp;
  & nbsp;

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info