Prusa Research Original Prusa i3 MK2.5S / MK3S Multi Material 2S upgrade kit (MMU2S)

Prusa Research Original Prusa i3 MK2.5S / MK3S Multi Material 2S upgrade kit (MMU2S)

Prusa Research Original Prusa i3 MK2.5S / MK3S Multi Material 2S upgrade kit (MMU2S)

359,60 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Prusa Research

Multi Material Upgrade 2S je druhou generáciám unikátneho doplnkov pre naše 3D Tiskárny, ktory umožňuje tlač až s piatimi Materiály Súčasný.
Balíček s MMU2S upgradom obsahuje jednotku MMU2 + upgrade Tiskárny na verziám MK3S / MK2.5S + zásobník na filamenty (filament buffer)
V porovnaní s prvou generáciám MMU1 presiel nový MMU2S zásadne revíziám, pričom nový, zjednodušený dizajn ponuka novej Funkcie ai vyššími spoľahlivosť. Počet Súčasný zavedených Filamentózny sa zvýšil na PAT, čo užívateľom umožní tlačiť ešte zložitejšie a farebnejšie objekty Ako kedykolvek predtym.

MMU2S má prepracované telo ai mechanizmus zavádzania Filamentózny. Staršie bowden systém bol vymenený za výrazne spoľahlivejšie direct drive, filament sa teda zavádza z MMU2S do extruderu pomocou PTFE trubičky. Motorizovaný selektor obsahuje senzor filamentu F.I.N.D.A. a zásobník na filamenty zabraňujúce zamotávaniu strún.

Aby ste MMU2S využili naplno, stiahnite si náš slicovací softvér Slic3r Prusa Edition. Má nepreberné množstvo skvelých funkcií, Vrátane chytré čistiace veže a možnosť čistením do výplne či do objektu.

Zákazníkom Ďalej umožňujeme upgradovať z predchádzajúcej verziám MMU 1.0 na Najnovšie 2S za výhodných podmienok - zakúpením MMU2S presne získate ai upgrade Tiskárny MK3S či MK2.5S. Navštívte náš obchod, kde nájdu ďalším informáciám.

 aq_block_5


NOVINKY V ORIGINAL Prus MMU2S:


Nový senyor filamentu


MMU2S dokáže spolahlive rozpoznať Nielen to, či je filament zavedený do jednotky, ale aj to, či v poriadku doputoval až k Bondt kolieskam v extruderu. MMU2S je Vďaka tomu omnoho spoľahlivejšia a zjednodušil sa hľa celý kalibračný proces jednotky.Zásobník filamentu


Súčasti MMU2S je samostatný zásobník, ktory je navrhnutý tak, aby zabraňoval zamotávaniu filamentu počas spustanie a vysúvanie filamentu. Zásobník vám zároveň umožní umiestniť vsetkych pat cievok filamentu voľnejším po pracovnej ploche a šetrí tak drahocenné miesto na Vašo stole.


Dôkadne testovanej


Testovacie proces MMU2S trval dva mesiace, použili sme 20 Tiskárny a vytlačili sme 478 testovacích blokov s cieľom vykonávať časté zmeny vsetkych Piatich Filamentózny. Celkový počet výmen bôľ Takmer 600 000 a úspešnosťou výtlačkov presiahla 93%,Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info