UV Resin tvrdý Photocentric šedý 1 kg pre DLP tlačiarne

UV Resin tvrdý Photocentric šedý 1 kg pre DLP tlačiarne

UV Resin tvrdý Photocentric šedý 1 kg pre DLP tlačiarne

67,84 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Photocentric

Tvrdý - tvrdosť 77ShD

Tvrdý resin & nbsp; značky Photocentric & nbsp; je ideálny pre výrobu predmetov, kedy je žiaduce veľmi tvrdý výtlačok, ktorý sa nedeformuje ani pri väčšom silovom zaťažení . & nbsp; Tento typ UV živice & nbsp; má mierne zmrštenia (2%). Vytvrdenie prebieha rýchlo. Výtlačky vykazujú veľmi dobrú pevnosť v ťahu, vysokú teplotu mäknutia podľa Vicata a nemajú takmer žiadne predĺženie.

Vlnová dĺžka pre vytvrdnutí na DLP tlačiarni 385 a 405 nm.
na požiadanie je možné objednať aj živicu potlačiteľnú na laserovej 3D tlačiarni, kde dochádza k vytvrdnutí živice pri vlnovej dĺžke 405 nm.


Tvrdá UV živicu Photocentric sa vyrába vo farbách: & nbsp; čierna, priesvitná, sivá a biela. & nbsp;


& nbsp; Ďalší z ponuky UV živíc od Photocentric:


 • Pevný
  Pevný resin je rozložiteľný pre objekty, ktoré sa pod väčšou silou majú ľahko pružne deformovať. Výtlačky sa budú ľahko ohýbať a naťahovať pri použití sily. Výtlačky sú pevné v ťahu a majú obmedzené predĺženie.
  Tvrdosť: & nbsp; 65 SHD
 • Flexi
  Výtlačky z flexibilného polyméru sú stále tvrdé ale flexibilné. Výtlačok môžete ľahko ohnúť alebo stlačiť a behom chvíľky sa vráti do pôvodnej podoby. Nízka pevnosť v ťahu, a vyššie predĺženie sú typické pre Flexi polymér.
  Tvrdosť: & nbsp; 85 ShA
 • Odlévatelný
  Odlévatelný fotopolymér je špeciálne navrhnutý tak, aby vytváral vysokokvalitnú formy. pri vypálení nezanecháva takmer žiadny popol. pri vypaľovaní je so vzrastajúcou teplotou resin splyňovanie, aby sa zabránilo nárastu tlaku pri odlievaní. Zostane suchý veľmi detailné povrch ideálny pre vašu formu.
  < span style = "font-size: 12pt;"> Tvrdosť: 75 SHD
 • Húževnatý
  Výrobky sú tuhé, ale vykazujú dobrú pružnosť, pevnosť, dobré vlastnosti v ťahu a v strihu, malé zmrštenie. Po stlačení sa vráti do pôvodnej polohy.
  Tvrdosť : 80 SHD
 • Vysokopevnostné
  Výtlačky vykazujú vysokú pevnosť v ťahu, nízke predĺženie a malé zmrštenie. Objekty sa nebudú ohýbať.
  Tvrdosť: 60 SHD < / li>

  & nbsp;

  & nbsp;

Farba: sivá
Váha materiálu: 1 kg
Tvrdosť: 77 ShD

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info