Filament-PM PET-G struna žabie zlato Filament PM 1,75 mm 0,5 kg

Filament-PM PET-G struna žabie zlato Filament PM 1,75 mm 0,5 kg

Filament-PM PET-G struna žabie zlato Filament PM 1,75 mm 0,5 kg

22,76 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

PET-G tlačová struna o priemere 1,75mm je vhodná pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. & Nbsp; Tlač z tohto materiálu je ľahký a výsledný výtlačok je lesklý s príjemným farebným zafarbením. < br />

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známe tiež pod označením Plasty Mladeč) patrí medzi kvalitné materiály & nbsp; a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto vlákna sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. & Nbsp; K dispozícii sú v širokej škále farieb.

Ide o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. & Nbsp; PETG je na rozdiel od iných materiálu viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým i nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

& nbsp; & nbsp; Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 90 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 750 g.

Odporúčané nastavenia tlače od našich zákazníkov:

PETG Plasty Mladeč na odmastené podložke PEI drží skvele, nie je potrebné použitie žiadneho adhezíva. U sklenených podložiek (zrkadla) sa odporúča lepidlo alebo lepiaca páska (maliarska papierová ) pre lepšie uchytenie tlače, výborne funguje aj 3DLAC . Teplota podložky 75 ° C , teplota trysky 230-235 ° C . Rýchlosť tlače 40mm / s.

Farba: zelená, zlatá
Váha materiálu: 0,5 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80 ° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info