PC / PBT filament čierna 2,90 mm Herz 1 kg

PC / PBT filament čierna 2,90 mm Herz 1 kg

PC, alebo ak polykrabonát, je najodolnejší materiál vôbec. Veľmi často sa používa vo spojením s materiálom ABS, prípadne býva jeho alternatívou, a to predovšetkým d

48,40 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Herz

PC, alebo ak polykrabonát, je najodolnejší materiál vôbec. Veľmi často sa používa vo spojením s materiálom ABS, prípadne býva jeho alternatívou, a to predovšetkým vďaka podobným vlastnostiam, ktoré PC ponúka. Produkt, ktora pomocou polykrabonátu vytlačíte, sa vyznačuje vysokou odolnosťou (veľká tvrdosť, odolnosť voči teplote až 150 ° C, oderu), ale aj malou hmotnosťou.

PC v spojení s PBT má tiež vysokú rozmerovú stabilitu, pretože PBT má nízky koeficient tepelnej rozťažnosti a nízku nasiakavosť vody.

Svoje uplatnenie nájde v podstate kdekoľvek, najmä ho možno odporučiť pre technické aplikácie v elektrotechnike a automobilovom priemysle napr. Pre komponenty elektrických systémov, puzdrá a kryty spotrebičov atď.

Špecifikácia:

  • Teplota tlače: 220 - 250 ° C
  • Teplota podložky: 80 - 100 ° C
  • Balenie: 1kg
  • Šírka struny: 2,90 mm
  • Farba: natur
Farba: natural
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 2,85 mm - 3 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 80 - 100 ° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info