METAL filament BRONZ 1,75mm Leon3D 350g

METAL filament BRONZ 1,75mm Leon3D 350g

Metal Bronz od Leon3D je špeciálny 3D filament, ktorý obsahuje 80% z bronzu a 20% PLA. Ľahko sa tlačí, leští a upravuje. Môžete s ním vytvárať úžasné objekty

32,80 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: LEON3D

Metal Bronz od Leon3D je špeciálny 3D filament, ktorý obsahuje 80% z bronzu a 20% PLA. Ľahko sa tlačí, leští a upravuje. Môžete s ním vytvárať úžasné objekty so skutočnými vlastnosťami kovu. Hmotnosť kovového výtlačku bude trikrát väčšia než u modelu z čistého PLA. Uchváti Vás jeho kovový vzhľad a rozdiel spoznáte aj na dotyk. Vzhľadom k vysokému percentu bronzu nemá prakticky žiadne zmrštenie, takže nevyžaduje vysoké teploty tlačiarne ani podložky.

Kombinácia jeho skvelých vlastností a tvrdosti vedie k tomu, že Bronz filament možné tlačiť na takmer všetkých typoch FDM tlačiarní dostupných na súčasnom trhu s tryskami od 0,4 mm.

Hmotnosť: 350 g
Priemer: 1,75 mm
Teplota tlače: +/- 185 ° C


Odporúčania pre tlač:

Netlačte príliš jemné výtlačky - minimálna výška vrstvy by mala byť 0,15 mm. Odporúčame zvoliť i nerezovou trysku o priemere 0,4 mm a väčšie, aby vplyvom malých kovových častíc nedochádzalo k zanášaniu a upchatiu trysky.

Zvoľte väčšiu vzdialenosť medzi tryskou a tlačovou podložkou a skontrolujte, či tlač prvej vrstvy správe prebehol a dobre priľnul k tlačovej podložke.

Farba: bronzová, zlatá
Váha materiálu: 0,35 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,1 mm
Teplota podložky: 0 - 50° C
Teplota trysky: 180 - 200° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info