PET-G filament 1,75 mm PC šedá Devil Design 1 kg

PET-G filament 1,75 mm PC šedá Devil Design 1 kg

Devil Design. Tento filament je chránený dvojitým balením proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsob

23,60 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Devil Design

Devil Design. Tento filament je chránený dvojitým balením proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Tlačové struny značky Devil Design sú vyrábané v širokej palete farieb.

PET-G filament 1,75 mm v odtieni PC šedej Devil Design je pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálu viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým i nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

Vonkajší priemer 200mm, vnútorný otvor 52mm, šírka 70mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4kg.

Odporúčania a hodnotenia od nášho zákazníka:

Teplota tlače - 230 ° C
Teplota podložky - 80 ° C
Chladenie - 0%
Podložka - Ultrabase s vrstvou 3D laku
Rýchlosť tlače - 40mm / s
Výška vrstvy - 0,18
Tento materiál vykazoval pri tlači veľmi dobré vlastnosti, jednoduchosť tlače bez známok skrúteniu modelu. Z hľadiska pevnostného, ​​materiál hodnotím veľmi dobre, lepšie ako ABS z hľadiska krehkosti (iba môj názor a skúsenosť). PET-G si zachováva určité pružné vlastnosti a preto ho hodnotím z hľadiska využiteľnosti pevnostných dielov lepšie ako ABS. Od ABS začínam postupne odstupovať a čím ďalej tým viac nahradzujú tento materiál PET-G, už len pre jednoduchšie podmienky a vlastnosti tlače.
Farba: sivá
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80°C
Teplota trysky: 220 - 250°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info