PET-G filament 2,85 mm jasne zelený Devil Design 1 kg

PET-G filament 2,85 mm jasne zelený Devil Design 1 kg

Jasne zelená tlačová struna s priemerom 2,85 mm značky Devil Design je chránená dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia. 1 kg návin na číre cievke je vákuovo zabaľte

23,60 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Devil Design

Jasne zelená tlačová struna s priemerom 2,85 mm značky Devil Design je chránená dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia. 1 kg návin na číre cievke je vákuovo zabalený a obsahuje vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje pôsobeniu vlhkosti na materiál.

Tlačové struny z materiálu PETG značky Devil Design sú vyrábané v širokej palete farieb transparentných i nepriehľadných.

PET-G filament 2,85 mm jasne zelený Devil Design je pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálu viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým i nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

Vonkajší priemer cievky: 200mm, vnútorný otvor 52mm, šírka 70mm.

Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4kg.

Farba: zelená
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 2,85 mm - 3 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80 ° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info